w archiwum Opinia o hotelu Grand Hotel Misurina

od Birgit2009-10-013.75

Jeszcze nie zarejstrowany
Opinia została przeczytana 1618 razy.
8 / 8 Użytkowników (100%) uznało tę ocenę jako pomocną.
Z: Niemcy
Rodzaj podróży: Wellness i wędrówka
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 4.5
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Doskonały stosunek jakości do ceny *

Powiększ czcionkę A A Pomniejsz czcionkę A A
4.0

Hotel z lat 30-tych,ale za tą cenę byliśmy bardzo zadowoleni. Pokoje duże,czyste, bardzo przytulne, nad poddaszu, z widokiem na jezioro. Dużo gości w średnim wieku. Wykupiliśmy All inclusive.

Hotel położony jest nad samym jeziorem Misurina, trzy szczyty są w pobliżu. Super miejsce na uprawianie turystyki pieszej. Na mieście supermarket i sklepy z pamiątkami.

4.0

Personel sympatyczny,pokoje czyste, do dyspozycji szlafroki.

3.0

Jedzenie w porządku, szkoda tylko, że za każdym razem tworzyły się do bufetu kolejki, którego w ogóle nie uzupełniano. W jadalni powietrze nieco przegrzane.

Pływalnia (obowiązek noszenia czepków), woda ciepła, niestety minusem jest fakt, że z pryszniców leci jedynie zimna woda. Z sauny nie korzystaliśmy (8 Euro/osobę).Leżaki brudne...

Pokój dość przyjemny, ale na poddaszu i było tam momentami za ciemno. Czysto.

Porady i polecenia

Polecam wspiąć się na trzy szczyty, jest to bez problemu możliwe i jakie się ma wtedy widoki :) Pod koniec października trafiliśmy na bardzo ładne, słoneczne dni :)

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Birgit w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Grand Hotel Misurina

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Standard z widokiem na morze/jezioro
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Międzynarodowa

Doskonały stosunek jakości do ceny, Grand Hotel Misurina opinia Birgit. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Grand Hotel Misurina. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Birgit pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Grand Hotel Misurina, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong