Vestina Wellness & Spa Hotel4.6 słońca z 88 opinii

Promenada Gwiazd 30, Międzyzdroje 72-500, Polska
83% Rekomendacja 4.6 /6 Średnia ocen

• piękny basen
  • odległość do plaży
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • piękną plażę
  • sklepy w okolicy
“Hotel, który bardzo się stara” czytaj więcej
lipiec 2014, Peter & Agnes , 51-55
“Pokój z widokiem na morze - jesienią” czytaj więcej
październik 2013, Natasza , 41-45
Październik 12℃ 3h 10 dni 12℃
Listopad 7℃ 1h 12 dni 8℃
Grudzień 4℃ 1h 11 dni 6℃

3.8333333333333

68 opinie o hotelach dla

5.2
Byliśmy tutaj z naszą dwuletnią córeczką. I z chęcią jeszcze tutaj wrócimy. Mieliśmy pełne wyżywienie, bardzo smaczne jedzenie, proste ale smakowało wybornie. Mieliśmy pokój dwuosobowy, był idealny. Sprzątanie pokoju było w porządku, był także mały ... Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Jens, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.2
Piękny urlop za dobrą cenę. Idealne miejsce dla rodzin, polecam, piękne przestronne pokoje. Blisko do plaży, promenady, cicho i spokojnie. Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Susann, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.8
Brak możliwości zjedzenia kolacji w godzinach 16:30 - 17:30. Czytaj dalej opinię
Peter & Agnes, Wiek 51-55, para

5.4
Mieliśmy niepełne wyżywienie. Śniadania wydawane były od godziny 8:00 i były bardzo urozmaicone, podawane w formie bufetu. Wieczorem gorący posiłek wydawany był między 16:30 a 18:00. Jest to nieco późno, ponieważ od śniadania można być już głodny. Og... Czytaj dalej opinię
Gisela, Wiek 61-65, para

5.2
Hotel jest bardzo dobrej jakości, wygląda także nieźle. W restauracji było nieco stresująco. Potrawy smakowały nam ale nie były jakoś bardzo zróżnicowane. Świetne sałatki. Śniadania zróżnicowane i smaczne. Czytaj dalej opinię
Gisela, Wiek 61-65, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Vestina Wellness & Spa Hotel w Międzyzdroje? Dowiedz się jak inni ocenili Vestina Wellness & Spa Hotel Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Vestina Wellness & Spa Hotel Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Vestina Wellness & Spa Hotel w Międzyzdroje. Opinie i oceny Vestina Wellness & Spa Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.