Vestina Wellness & Spa Hotel4.5 słońca z 107 opinii

4.5
  • piękny basen
  • piękną plażę
  • odległość do plaży
  • dobrą znajomość języków obcych
  • przyjazny personel
  • dogodny Check in/Check out
“Przyjemny hotel” czytaj więcej
luty 2016, Jolanta , 51-55
“Hotel, który bardzo się stara” czytaj więcej
lipiec 2014, Peter & Agnes , 51-55

3.75
4.5

75 opinie o hotelach dla

5.8
Vestina wellness Międzyzdroje Hotel ogólnie polecam, tym bardziej w cenie travelist:) Plusy: - lokalizacja rewelacja-bliziutko morza, - hotel świeżo wyremontowany, - przecudny widok na morze, - miła i nienachalna obsługa (recepcja, restauracja, b... Czytaj dalej opinię
Luty 16
Jolanta, Wiek 51-55, para

5.3
Bardzo przyjemny hotel w bardzo przystepnej cenie! Bardzo mily pan w recepcji :) pokoje moze troszke za male i dziwnie pachnace , ale ogolnie polecam. Bardzo fajna strefa Spaa, jak na hotel 3. gwiazdkowy, dobrze wyposazony. Czytaj dalej opinię
Luty 16
Magda, Wiek 31-35, przyjaciele

5.2
Hotel bardzo dobrze położony, blisko morza, portu. Ładny widok boczny na morze. Wi- fi hotelowe wliczone w cenę, dobrze działa w pokoju. Sauny i basen bardzo fajne, ale mogły by być dłużej otwarte. Przewaga gości z Niemiec. Czytaj dalej opinię
Listopad 15
Artur, Wiek 46-50, para

5.2
Byliśmy po raz 2. wiosną w hotelu Vestina. Podobał nam się basen i 2 sauny. Godziny otwarcia są przyjazne dla gości. Bufet był stale napełniany i były pyszne potrawy na ciepło i na zimno i dla każdego coś się znalazło. Hotel był bardzo czysty, wifi jes... Czytaj dalej opinię
Kwiecień 15
Gudrun, Wiek 66-70, para

Prosty, ale czysty hotel z dobrym personelem, który starał się o gości. Prosto i porzadnie. Czytaj dalej opinię
Marzec 15
Rolf-Paul, Wiek 61-65, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Vestina Wellness & Spa Hotel w Międzyzdroje? Dowiedz się jak inni ocenili Vestina Wellness & Spa Hotel Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Vestina Wellness & Spa Hotel Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Vestina Wellness & Spa Hotel w Międzyzdroje. Opinie i oceny Vestina Wellness & Spa Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.