Hotel Las4.5 słońca z 35 opinii

66% Rekomendacja 4.5 /6 Średnia ocen
4.8
4.4

4.5
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Super hotel” czytaj więcej
grudzień 2014, Emilia , 26-30
“Pobyt ze znajomymi - polecamy” czytaj więcej
luty 2014, Paula , 26-30

4.8
3.75
4.5

57 opinie o hotelach dla

Polecamy serdecznie to miejsce na pobyt z przyjaciółmi. My byliśmy na nartach i troszkę na zwiedzaniu. Świetna baza wypadowa. Naprawdę wyjątkowo się nam podobało. Fajne pokoje, ciekawe widoki i pyszne jedzenie jak u mamy! Czytaj dalej opinię
Paula, Wiek 26-30, przyjaciele

Bardzo fajne miejsce! Świetna baza wypadowa na szlaki turystyczne i do wyciągów narciarskich. Piękne, wręcz bajeczne położenie. Dla tych widoków warto spędzić czas w Hotelu Las, który jest naprawdę cudownym miejscem, ma swój niepowtarzalny klimat. ;) Czytaj dalej opinię
Andrzej, Wiek 26-30, przyjaciele

5.8
Wybraliśmy się w trzy rodziny na ferie zimowe. Hotel spełnił nasze oczekiwania a nawet więcej. Pokoje były czyste i wystarczająco duże, przestronna restauracja serwująca pyszne posiłki i rewelacyjne wypieki. Obsługa bardzo miła uśmiechnięta i zawsze po... Czytaj dalej opinię
Małgorzata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Spędziliśmy bardzo spokojny i przyjemny czas. Czuliśmy się zaopiekowani w pełni - obsługa hotelu uczynna i miła. Okolica wspaniała jeśli chodzi o wędrówki piesze oraz narciarstwo. Smaczne i urozmaicone jedzenie, nieprzeludniony basen, polecam!!! Czytaj dalej opinię
Grudzień 13
Ania, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.8
Spędziliśmy w Hotelu Las Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Super - jesteśmy mile zaskoczeni! Mimo, że obiekt nie należy do najmłodszych w pokojach czysto, obsługa na poziomie, Cóż mimo, że hotel nie należy do najmłodszych pokój względnej jakości.... Czytaj dalej opinię
Grudzień 13
Małgosia, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Las w Piechowice? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Las Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Las Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Las w Piechowice. Opinie i oceny Hotel Las pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.