Hotel Las4.4 słońca z 34 opinii

4.2
4.7
4.6

4.4
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Super hotel” czytaj więcej
grudzień 2014, Emilia , 26-30
“Pobyt ze znajomymi - polecamy” czytaj więcej
luty 2014, Paula , 26-30

4.5
3.6666666666667

58 opinie o hotelach dla

2.1
W hotelu było bardzo zimno, brak kaloryferów uniemożliwia wysuszenie ubrań ,pokoje umeblowane po spartańsku, TELEWIZJA byla uszkodzona nikt nie kwapił się żeby to naprawic? zniszczone elementy takie jak prysznic, spłuczka, przebieralnie przy basenie ... Czytaj dalej opinię
Marzec 14
Katarzyna, Wiek 46-50, para

Polecamy serdecznie to miejsce na pobyt z przyjaciółmi. My byliśmy na nartach i troszkę na zwiedzaniu. Świetna baza wypadowa. Naprawdę wyjątkowo się nam podobało. Fajne pokoje, ciekawe widoki i pyszne jedzenie jak u mamy! Czytaj dalej opinię
Paula, Wiek 26-30, przyjaciele

Bardzo fajne miejsce! Świetna baza wypadowa na szlaki turystyczne i do wyciągów narciarskich. Piękne, wręcz bajeczne położenie. Dla tych widoków warto spędzić czas w Hotelu Las, który jest naprawdę cudownym miejscem, ma swój niepowtarzalny klimat. ;) Czytaj dalej opinię
Andrzej, Wiek 26-30, przyjaciele

5.8
Wybraliśmy się w trzy rodziny na ferie zimowe. Hotel spełnił nasze oczekiwania a nawet więcej. Pokoje były czyste i wystarczająco duże, przestronna restauracja serwująca pyszne posiłki i rewelacyjne wypieki. Obsługa bardzo miła uśmiechnięta i zawsze po... Czytaj dalej opinię
Małgorzata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Spędziliśmy bardzo spokojny i przyjemny czas. Czuliśmy się zaopiekowani w pełni - obsługa hotelu uczynna i miła. Okolica wspaniała jeśli chodzi o wędrówki piesze oraz narciarstwo. Smaczne i urozmaicone jedzenie, nieprzeludniony basen, polecam!!! Czytaj dalej opinię
Grudzień 13
Ania, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Las w Piechowice? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Las Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Las Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Las w Piechowice. Opinie i oceny Hotel Las pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.