w archiwum Opinia o hotelu Hotel Fisherman's House

od Justyna2008-06-014.5833333333333

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Justyna?
Opinia została przeczytana 305 razy.
Z: Polska
Ocena - Ø: 5.5

Pensjonat- najbliszy morza

Powiększ czcionkę A A Pomniejsz czcionkę A A
5.5

mój pobyt odbywał się w pokoju gdzie miałam świetny widok na morze standard przerósł moje oczekiwania, gdyż po przeczytaniu wcześniejszych opinii nie byłam zbytnio zachwycona, lecz po namowie moich bliskich uległam. Nie żałuje tego wyboru do tej pory wspominam miłe chwile.

5.5

Położenie jest niesamowite wszędzie blisko dosłownie rzut beretem morze, centrum, atrakcje typowe dla miejscowości nadmorskich......

5.5

Personel w tym hotelu jest wykwalifikowany, ze znajomością języków, dzięki nim czułam się jak w domu

Nic dodać i nic ująć po prostu kucharze wiedzą za co się im płaci

Dzięki dobrej lokalizacji hotelu moje doświadczenia ze sportem są na wysokim poziomie

5.5

Pokoje są odpowiedniej wielkości (dosyć duże) nie czułam żadnego dyskomfortu, nie mogę również narzekać na czystość ponieważ nie znalazłam ani jednego centymetra kurzu na szafie czy na komodzie, łazienka w której można się zrelaksować podczas długiej kąpieli pod prysznicem.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Fisherman's House

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? brak danych
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, gorzej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Międzynarodowa

Pensjonat- najbliszy morza, Hotel Fisherman's House opinia Justyna. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Fisherman's House. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Justyna pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Fisherman's House, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong