w archiwum Opinia o hotelu Hotel Ganita Holiday Club

Zdjęcie użytkownika Maniek850
od

Zarejestrowany od: 31-08-09
Masz pytanie do Mariusz?
Opinia została przeczytana 2913 razy.
3 / 13 Użytkowników (23%) uznało tę ocenę jako pomocną.
Z: Polska
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.2

Ok

4.0

Obiekt bardzo duży, położony na ogromnym terenie. Budynek główny jest 5-cio piętrowy (polecam pokoje jak najwyżej z możliwym widokiem na morze). Niestety nie są to pokoje adekwatne do 5*. Stare meble psują cały wizerunek tego ośrodka. Co jak co, ale są codziennie sprzątane, dodatkowo codziennie w lodówce sprzątaczki zostawiają dużą oraz kilka małych wód mineralnych. Bez bakszyszu na łóżkach po każdym sprzątaniu zawsze można zastać fajnie ułożone ręczniki. Łazienki również dość czyste, wszystkie w budynku głównym z wannami. Są jednak dość małe. W hotelu 99% gości to Rosjanie, ale ma to też dobre strony bo osoby rozmawiające tam w języku angielskim (tak mi się wydaje) są lepiej traktowane, z uwagi na to, że wszyscy mają już ich tam dość (Rosjan). My jako grupa mniejszościowa z Polski, po poinformowaniu, że nie mówimy po Rosyjsku, mieliśmy lepsze układy :)

Do plaży jest bezpośredni dostęp z hotelu. Plaża dość duża, leżaków w brud dla każdego. Plaża piaszczysto - kamienista. W pobliżu oczywiście inne hotele, ale paręset metrów dalej jest duży bazar (Alara Grand Bazar), gdzie można "potargować się" praktycznie o wszystko z Turkami (z początku fajnie, ale po jakimś czasie ma się tego dość i odpowiadania dosłownie każdemu "jak się masz"). Z hotelu jest ok 40 minut do pięknego miasta Alanya, dojazd dolmuszem w cenie ok 5$ za osobę.

Wszystko było OK. Barmani, kelnerzy i recepcja bardzo mili. Wszyscy Turcy z obsługi rozmawiają po Rosyjsku, większość mówi także po Angielsku, nie ma problemów z dogadaniem się, a nawet stwierdzę, że lubią rozmawiać z osobami mówiącymi po Angielsku. Pokoje jak już wspominałem sprzątane były codziennie. Obsługa przy posiłkach działała zawsze dość sprawnie i szybko reagowała na puste naczynia i zbierała je ze stołów.

Potrawy i ich różnorodność oceniam bardzo dobrze. Codziennie dostawaliśmy coś innego. Potrawy główne baaardzo różnorodne. Hotel posiada dużą restaurację dwu piętrową, gdzie jest trzymany największy poziom, tzn. nie można było wejść na posiłek bez koszulki. Drugi bar - Snack Bar bliżej plaży. Codziennie ok godziny 12 serwowane były posiłki typu Fast Food (pizze tureckie, frytki, kebaby, hamburgery)
Restauracja dość czysta! W każdym barze stoją dystrybutory z napojami słodkimi, możliwość zamawiania Coli, Fanty, Sprite, Piwa Efes oraz drinków bez umiaru. Piwo czuć delikatnie, że rozrabiane, ale to normalka wszędzie.

Codziennie organizowane były różnego rodzaju gry przez animatorów typu: siatkówka, piłka nożna, darts, zajęcia na basenie dla kobiet, aerobic wodny itp. Dyskoteka również dość spora, codziennie imprezy, jednak alkohole dodatkowo płatne. Największą atrakcją wieczorami były zabawy organizowane przez świetnych animatorów na dużej scenie w małym amfiteatrze (noc turecka, noce komediowe, konkursy dla par). Animatorzy praktycznie wszyscy mówiący po turecku, rosyjsku i angielsku. Hotel posiada 2 baseny. Jeden ogromny za budynkiem głównym, woda czysta. Drugi mniejszy ze zjeżdżalniami przed budynkiem głównym - raczej dla dzieci. Internet darmowy na terenie całego hotelu, ale chodzi dość wolno. Na dole w hotelu mamy różnego rodzaju sklepy z pamiątkami, spożywczy, ze srebrem, kafejka internetowa, masaże, fryzjer itp. Woda w morzu czysta, leżaki schludne, ale widać, że były już wyeksploatowane sezonem.

4.0

Meble w pokojach jak już wspominałem są stare, ale wszystko wynagradza wspaniały widok na morze i basen główny (5 piętro). Pokoje z tarasami, ale kto siedzi na tarasie? Klimatyzacja sprawna, rankiem zawsze musieliśmy ją wyłączać bo było już za zimno. W każdym pokoju działająca lodówka, telefon. dostępny telewizor z POLONIĄ oraz Vivą polską. W łazienkach suszarki. Byliśmy w pokoju obok naszych znajomych, nawet nie wychodząc z pokoju, przez łazienkę mogliśmy sobie swobodnie rozmawiać :) Wszystko fajnie, tylko te meble trochę obniżają standard.

Porady i polecenia

Hotelu nie wybraliśmy sami, tzn. został nam zaproponowany w zamian za inny, gdzie otrzymaliśmy wcześniej potwierdzenie rezerwacji. Jednak Wezyr poinformował nas tydzień przed odlotem, że ktoś popełnił błąd i maja w zamian dla nas innych hotel, właśnie Ganitę. Podobnie było z innymi Polakami (byłoo nas pod koniec sierpnia 13 osób, wszyscy tak samo przeniesieni). Ogólnie wrażenia są pozytywne, minus to te stare meble w pokojach, ale w pokoju nie siedzi się cały dzień :) Hotel przed naszym wyjazdem był w cenie ponad 3 tyś., my na szczęście zapłaciliśmy ok 2 tyś. i myślę, że to powinna być maksymalna cena.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Ganita Holiday Club

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? brak danych
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, gorzej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? stosowny
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Międzynarodowa

Ok, Hotel Ganita Holiday Club opinia Mariusz. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Ganita Holiday Club. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Mariusz pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Ganita Holiday Club, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong