Hotel Lillyland Beach4.9 słońca z 428 opinii4.9 słońca z 428 opinii

4.6

• udogodnienia dla dzieci
  • odległość do plaży
  • piękną plażę
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • sport i atrakcje w hotelu
  • sklepy w okolicy

4.8
4.6
4.0833333333333

267 opinie o hotelach dla

Stosunek ceny do jakości znakomity.Animatorzy super umilaja czas wolny turystom.plaza przekozak, ze sliczna rafa koralowa przy molo na terenie ośrodka;) Wszystko zgodnie z planem.Z checia tam wroce.Jak najbardziej polecam! Czytaj dalej opinię
Grudzień 14
Kamil, Wiek 19-25, przyjaciele

Spędziłam przyjemny urlop w hotelu LillyLand umilili mi ten pobyt animatorzy wszczególności Laysan. Polecam wam ten hotel i pewnie tam jeszcze wróce. A i jeszcze jedno morze jest piękne i bardzo czyste a jedzenie pyszne. :D Czytaj dalej opinię
Październik 14
Joanna, Wiek 14-18, wczasy rodzinne

5.9
super miejsce z przepiękną piaszczystą plażą fantastycznie przyjazna obsługa urozmaicone jedzenie szczerze polecamy pozdrawiamy managera który we wszystkim pomaga Mohameda( chef raception) Czytaj dalej opinię
Październik 14
Katarzyna, Wiek 31-35, przyjaciele

5.2
Hotel bardzo sympatyczny. Niska zabudowa w ogrodzie, bardzo dużo zieleni, kwitnących krzewów, ładnie utrzymane trawniki. Przy basenach i na plaży leżaków (bezpłatnych) pod dostatkiem. Ręczniki plażowe można wymieniać codziennie. Hotel rozległy, z aquap... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 14
Aga, Wiek 36-40, wczasy rodzinne
Opinie czytano 445 razy - 100% pomocna

2.3
W pierwszy dzień przyjazdu hotel nas oczarował,w miarę upływu czasu a byliśmy 12 dni,zauważaliśmy coraz więcej minusów. Zieleń i alejki ładne. Obsługa dbała o czystość ale tylko pozornie,zamiatali, przycinali,podlewali itd. ale wyglądało to jak sprząta... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 14
Piotr, Wiek 36-40, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Lillyland Beach w Hurghada? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Lillyland Beach Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Lillyland Beach Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Lillyland Beach w Hurghada. Opinie i oceny Hotel Lillyland Beach pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.