w archiwum Opinia o hotelu Simena Sun Club

od Slawek2010-07-014.5833333333333

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Slawek?
Opinia została przeczytana 831 razy.
Z: Polska
Długość pobytu: 2 tygodnie
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.5

Świetny wypoczynek w pięknym miejscu

Powiększ czcionkę A A Pomniejsz czcionkę A A

Jest niewątpliwym wyróżnieniem dla Simeny to iż nie znajduje się w jednym budynku tylko w kilkudziesięciu domkach oplecionych ogromną ilością roślinności - po prostu bajka. Sporo drzew które dają odrobinę cienia, w pięknym ogrodzie nawadnianym w nocy.
Obiekt duży z własną wewnętrzną ochroną, ogrodzony. Wkłada się tutaj naprawdę dużo pracy i jest bardzo czysto. Goście to: Rosjanie, Holendrzy, Polacy, Niemcy, Turcy i inne. Byliśmy ogólnie przerażeni na początku bo wszystko odbywa się pod Rosjan, wiadomo opinie mają raczej średnią, co nie potwierdziło się w czasie pobytu. Ludzie raczej kulturalni. Sporo dzieci, praktycznie wiekszość jest tutaj na wczasach rodzinnych

Transfer z lotniska wzorowy, klimatyzowany autobus, wszystko odbywa się jak po sznurku. Obsługa lotniska mi kółka połamała od jednej walizki przy przeładunku na lotnisku. Przeżyłem i to bo mi walizki rwał kierowca z ręki już przy autobusie, także się nie nadźwigałem Miejscowość wcale nie taka najmniejsza i posiada sporo sklepów wszelkiej maści - wszystko głównie pod turystów.
Odległość od plaży zerowa, niestety kamienista i trzeba kupić buty za 8 lira. Woda bardzo słona ale super czysta. Prywatna długa plaża z własnym molem i Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne to byliśmy tylko na raftingu wykupionym bezpośrednio u rezydenta Wezyra,koszt 92 euro za 2 osoby dorosłe i jedno dziecko. Ogólnie fajna przygoda przy takim spływie i nie ma się czego bać. Można kupić połowę taniej w samej miejscowości ale po cholerę mi jeszcze ruscy na pontonie. Jak się nie zna języka to lepiej być z Panią z Wezyra i Polakami na pontonie - zawsze pogadać można pośmiać się itp.

Uprzejmość personelu dobra. Sama obsługa zależy od tego kto cię obsługuje, jeden ma uśmiechniętą gębę od ucha do ucha, drugi po prostu wykonuje swoją pracę. Mieliśmy nieprzyjemną przygodę z bolącym uchem i ubezpieczyciel po zadzwonieniu do Polski proponował szpital w oddalonym o 7 km Kemer. Zrobiliśmy po swojemu i poszliśmy z Panią z Wezyra do punktu lekarskiego na obiekcie. Zwrot kosztów miał nastąpić po powrocie do Polski. Nie zapłaciliśmy złotóweczki za lekarza który był niezwykle uprzejmy. Zastrzyk antybioyk do ucha i recepta wykupiona za 15 minut - wzorowa obsługa. Cackali się jak z jajkiem

Z językami jest różnie. Znają dobrze rosyjski , co niektórzy mówią parę zdań po niemiecku, z angielskim moim zdaniem najsłabiej, chociaż ja znam bardzo słabo także nie wiem czy moja opinia jest zasadna.

Sprzątanie pokoju bez zastrzeżeń. Klimatyzacja źle ustawiona bo na przeciwko łóżka z własnym sterowaniem, zapchała się i leciała ciurkiem woda. Po zgłoszeniu w recepcji problem naprawiono po godzinie i należytą starannością i uprzejmością

Zdjęcia/filmy do opinii (Aby powiększyć, kliknij na zdjęcie)

Opinie Simena Sun Club - Amfiteatr

Ilość wyżywienia dużą - kto ma słabą wolę niech zapomni o swojej wadze początkowej. Wszystko świeże bez żadnych sensacji. Oprócz dań gotowych w formie szwedzkiego stołu zawsze coś tam pitraszą, a to omlet, a to placuszki a to warzywa z mięsem. Obsługa nalewa schłodzoną wodę lub wino , na śniadaniach sok z pomarańczy , mnóstwo herbat itp. Sporo najróżniejszych dodatków. Miałem wrażenie że czystość w restauracji malała wraz z długością pobytu. Wszystko wróciło do normy po zebraniu szefa z obsługą. Na terenie obiektu napoje z automatów rozstawione w kilku miejscach.

W ciągu dnia wyznaczone godziny dla dwóch niezależnych, samoobsługowych barów : hast food, grillowy. Dodatkowo po południu ustawiali kebab w bułce, racuchy piekli, pyszne pierożki z super sosami . Mój żołądek nie ogarniał tego wszystkiego.

Bar z napojami i piwem na molo , bar na prywatnej plaży.

Bar alkoholowy otwarty do 0:30 w nocy. Piwo Efez, tequila, gin, wódka Turecka Rakija i tylko ruskie wódki. Malibu jakieś takie oszukane. Leje się tego strumieniami i do bólu ,. Drinki raczej średnie, trzeba mówić co się dokładnie chce. Barmani zabawni ale czy profesjonalni ?

Animacje w języku rosyjskim, angielskim no i tureckim. Chyba nawet kilku animatorów to Rosjanie i Rosjanki. Piłka wodna, aerobik w wodzie 2 razy dziennie, konkursy o określonych godzinach w wodzie, rzutki, można wypożyczyć szachy warcaby, itp. Wieczorem codziennie w własnym anfiteatrze występy: brazylijska samba w wykonaniu Brazylijek, chińskie występy kung fu, parodie znanych tematów muzycznych, ogólnie niezłe.

Trzy baseny : jeden duży , jeden mniejszy, kameralny i trzeci w określonych godzinach z otwartymi zjeżdżalniami. Sporo leżaków i przy basenach a i na plaży ale dobre miejsce trzeba sobie zająć raniutko. Parasole przy leżakach. Ręczniki codziennie można sobie brać czyściutkie bezpośrednio przy basenach. Muzyka trochę za głośna i nie na każdy gust.

Naprawdę duża prywatna plaża, dużo leżaków. Darmowe kajaki. Teren na wodzie wyodrębniony, platformy wodne. Za odpłatnością skuter, parasailing

Internet w dużej klimatyzowanej recepcji, przy 3 wiecznie zajętych laptopach darmowy. Mieliśmy swój z ogólnym dostępem do sieci także spoko.

Jedyny mankament jak dla mnie. Nie dość że nieduży ( no może oprócz łazienki) to jeszcze praktycznie jedno okno a raczej wyjście na ogród. Klimatyzacja wali bezpośrednio na łóżko. Dostawka dla dziecka niewygodna. Jeden polski Program . Mistrzostwa świata piłce nożnej obejrzałem. W chłodziarce co drugi dzień 2 piwka w puszce i parę napoi , sejf darmowy prosty w obsłudze. Czyściutko . Podobno pokoje rodzinne zdecydowanie większe

Porady i polecenia

Bez smarowania na słońce nie radzę wychodzić. Uprzejmości, sposobu obsługi klienta można się uczyć od Turków. Nasze polskie morze niech się kryje . Chętnie wrócę kiedyś do Turcji

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Simena Sun Club

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Standard
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Międzynarodowa

Świetny wypoczynek w pięknym miejscu, Simena Sun Club opinia Slawek. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Simena Sun Club. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Slawek pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Simena Sun Club, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong