w archiwum Opinia o hotelu Hotel Club Playa Blanca

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Elly?
Opinia została przeczytana 1990 razy.
Z: Niemcy
Ocena - Ø: 3.7

Hotel Club Playa Blanca w Playa Blanca *

Powiększ czcionkę A A Pomniejsz czcionkę A A
4.0

Lobby było bardzo małe. Na terenie stoją domki i basen. Jest też restauracja, klub dla dzieci i bar. Domki położone są w ogrodzie. Jest tu kort do tenisa. Podczas naszego pobytu grały na nim w piłkę dzieci, ale podobno można wykupić kilka godzin gry.

4.0

Z lotniska do hotelu jechaliśmy ok. 20-30 minut. Z Club Playa Blanca na plażę kursuje busik. Na promenadę dojdziecie w ok. 10-20 minut, znajdziecie tu dużo sklepów.

4.0

Personel w lobby był bardzo miły i uprzejmy. Poza serwisem sprzątającym wszyscy rozumieli niemiecki. Jeżeli mieliśmy jakieś problemy to od razu je rozwiązywali.

3.0

Jedyny minus to jedzenie i restauracja. Jedzenie porozwalane na stołach, kelnerzy szybko zabierali talerze, był problem z czystym nakryciem na stół.
Jedzenie to już kwestia gustu. Mnie jedzenie rozczarowało, jednak mój mąż i syn zawsze coś dla siebie znaleźli.

4.0

Dla dzieci organizowana jest animacja, wycieczki do małego wulkanu, tenis, darty itp. Jest też klub dla najmłodszych, wieczorem odbywa się w nim dyskoteka.
Przy basenie stoi dużo leżaków. Sam basen był zimny i to mimo, że był podgrzewany.
Bar przy basenie czynny jest w godzinach 10-18.

3.0

Nasz domek składał się z dwóch pokoi. W salonie stała sofa, stół, stolik i telewizor. Do tego był tu aneks kuchenny, ale bez naczyń. W łazience była wanna i dwie umywalki.
Na ścianach widzieliśmy ślady po zabijanych komarach.
Za sejf trzeba dodatkowo płacić - 7 dni/8 euro.
Za pilot do telewizora pobierana jest kaucja w wysokości 10 euro.

Porady i polecenia

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Elly w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Club Playa Blanca

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Bungalow Standard
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? Neckermann

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Międzynarodowa

Hotel Club Playa Blanca w Playa Blanca, Hotel Club Playa Blanca opinia Elly. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Club Playa Blanca. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Elly pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Club Playa Blanca, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong