w archiwum Opinia o hotelu Cyprotel Faliraki Hotel

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Jarek?
Opinia została przeczytana 2478 razy.
3 / 5 Użytkowników (60%) uznało tę ocenę jako pomocną.
Z: Polska
Ocena - Ø: 3.0

Luca cypria rodos faliraki

Powiększ czcionkę A A Pomniejsz czcionkę A A
3.0

Trójka na wyrost za miłą obsługę

4.0

Daleko od plaży ale w ładnym miejscu

3.0

Trójka za uprzejmość personelu . Sprzątanie poprostu tragiczne. Hotel brudny i zaniedbany pełno insektów najwięcej komarów . Trzeba koniecznie zaopatrzyć się w środki przeciwko komarom bo w Grecji za nie dwukrotnie przepłacicie. Calcium też się przyda na ...opuchliznę i przebarwienia po ugryzieniach.

2.0

Bar OK jakość serwowanych dań marna ...jedzenie po prostu monotonne, niedoprawione , bez smaku jak trawa.

4.0

sport na czwórkę i tyle w temacie

2.0

Pokój to nora w zakładzie karnym ciemny mały , łazienki brudne wszystko słabo oświetlone .Jedyny kanał w TV po polsku to TV biznes... haha na ścianach urocze pająki , zabite lub jeszcze żywe komary, mrówki, jaszczurki i owady innej maści trochę większe od mojego małego palca. Na szczęście żaden mnie nie ugryzł więc nie wiem czy atakują ludzi ;) Jedynie pogoda w dechę i czysty ładny basen

Porady i polecenia

Nie jedzcie do tego hotelu jak nie musicie. Znam lepsze miejsca. Lepiej za te pieniądze wybrać się do Turcji lub Egiptu. Unikajcie jak ognia biura SKY CLUB . Po prostu są nierzetelni i delikatnie mówiąc robią w konia ludzi którzy zapłacili im pieniądze. Zależy im tylko na kasie. Nie uprzedzili mnie o opóźnieniu samolotu którym wracałem do kraju mimo że o tym wiedzieli wcześniej. Po co mówić w końcu lepiej że frajer posiedzi na lotnisku dziewięć godzin a nie na ich głowie w hotelu bo wtedy trzeba załatwić na przykład coś do picia lub jedzenia. Gorzej tylko jak jedzie się z małymi dziećmi.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Cyprotel Faliraki Hotel

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? brak danych
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, gorzej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Pozostałe opinie o hotelu

4.9
5.8
5.5

Międzynarodowa

Luca cypria rodos faliraki, Cyprotel Faliraki Hotel opinia Jarek. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Cyprotel Faliraki Hotel. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Jarek pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Cyprotel Faliraki Hotel, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong