Opinia o hotelu Hotel Evi

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Szymon?
Opinia została przeczytana 50 razy.
Z: Polska
Rekomendacja: nie
Ocena - Ø: 1.7

NAJGORSZY HOTEL W MOIM ŻYCIU

Brud, syf, porażka.
W hotelu najwięcej Polaków (niestety), bo sami też się przyczyniają do tego jak fatalnie wypada ten hotel. Ale niestety, gdy zmusza się ludzi do przebywania w takich warunkach to trzeba coś robić żeby przetrwać. Hotel przede wszystkim oferuje za dużo pokoi w stosunku do swoich możliwości. Po obsłudze widać, że jest ciężko im opanować taką ilość gości i to ile syfu oni robią. Nie polecam brać pakietu All Inclusive, bo i tak pewnie będziecie jeść na mieście. Jakość jedzenia i kolejki w których trzeba stać skutecznie zniechęcają.
Najbrudniejszy hotel w jakim byłem, jest zdecydowanie zaniedbany, nie warto marnować pieniędzy na wakacje w takim miejscu.

4.0

Hotel faktycznie w miarę blisko centrum Faliraki, można spokojnie dojść na piechotę, nocne powroty z imprez nie są męczące. Jedyny plus wakacji faktycznie polega na tym, że jest w miarę blisko do imprezowego centrum wyspy, gdzie przynajmniej można się wyszaleć i na chwilę zapomnieć o tym, że potem trzeba będzie wrócić do tego syfu.
Blisko jest też do przystanku autobusowego, jeżeli ktoś chce się dostać do Rodos.
Położenie 800 metrów od plaży to największa ściema z tych jakie są podane w ofercie tego hotelu, plaża jest naprawdę daleko (idzie się ponad 15min), a jak już się na nią dojdzie to okazuje się że jest wąska i brudna, ale to i tak lepsza opcja niż leżenie nad basenem. My chodziliśmy na plażę jeszcze bardziej oddaloną od naszego hotelu, ale przynajmniej był mniejszy ścisk i było czysto.

2.0

"Barmani" w miarę mili, reszta pozostawiała wiele do życzenia. Najgorsza była kobieta ze stołówki, bo restauracją w życiu bym tego nie nazwał. Potrafiła przy wszystkich zrobić awanturę o to, że ktoś przyszedł na kolację w shortach do kąpieli, które nawet nie były mokre. Pokoje sprzątane codziennie, ale było to robione bardzo połowicznie, ręczniki i pościel w ogóle nie były zmieniane. Recepcjoniści bardzo słabo mówili po angielsku, reszta obsługi to w ogóle nie ma co komentować. Po całej obsłudze najlepiej widać, że ten hotel to porażka, bo nawet im kiepsko wychodzi robienie dobrej miny do złej gry.

FATALNE
Zdecydowanie najgorsza część wykupionej wycieczki. Zanim można było cokolwiek zjeść trzeba było odstać swoje w wielkiej kolejce. Mięsne potrawy nawet nie były opisane co to jest, tylko wtykali obrazek ze "zwierzątkiem" z którego to zrobili. To było naprawdę niejadalne, żywiliśmy się głównie poza hotelem. Raz w hotelu był wieczór grecki, to podali bardziej lokalne jedzenie, które okazało się zjadliwe. Napoje, jak w większości takich hoteli, chociaż te były jeszcze gorsze. Alkohol był, ale z najniższej półki, takiej naprawdę najniższej, że aż szkoda było truć nim własny żołądek.

1.0

Nie oczekiwaliśmy od tego hotelu żadnych atrakcji. Jedyna rzecz na jaką liczyliśmy to basen, niestety woda w nim była tak brudna, że nie odważyliśmy się do niego wejść. . Byliśmy w różnych hotelach o różnych standardach, ale basen zawsze był basenem i zawsze można było się w nim schłodzić i popływać, tutaj nie mieliśmy takiej możliwości.

1.0

Mamy świadomość tego, że byliśmy zakwaterowani w nowszej części hotelu, więc standard też pewnie był wyższy od tej starszej części. Dlatego serdecznie współczuje wszystkim, który mieli nieprzyjemność spać w jeszcze gorszych pokojach. Mieliśmy opcję z dostawką, która okazała się być łóżkiem polowym na który ktoś rzucił stary, wygięty materac. Sprężyny wbijały się w całe ciało. W każdym hotelu w jakim byłem do tej pory dostawka była normalnym trzecim łóżkiem, tutaj to była jakaś tragedia. Hotel składa się z kilku oddzielnych budynków, postawionych w bardzo małych odległościach, więc my z naszego pokoju mieliśmy widok na drugi budynek hotelu. Idealnie na okna pozostałych pokoi, widzieliśmy wszystko co w nich się dzieje i tak samo goście z tamtych pokoi mieli widok na nasz. Łazienka po każdym prysznicu była oczywiście cała zalana, ale tak to już jest gdy ktoś zamontuje płytki brodzik i zasłonkę na haku.

Porady i polecenia

Zapoznajcie się z opiniami ludzi, którzy mówią, że zbagatelizowali złe opinie o tym hotelu i nie powtarzajcie tego samego błędu. NIGDY nie jedźcie do tego hotelu. Nie warto marnować waszych pieniędzy. Chociaż wakacje wspominam miło, zawdzięczam to tylko temu, że spełniłem je z przyjaciółmi.
To, że polskie biura podróży mają Hotel EVI w swojej ofercie to wstyd i porażka.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Evi

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Najlepsza cena z widokiem na dziedziniec
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? nie, gorzej
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? nie, gorzej
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? Grecos Holiday

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

NAJGORSZY HOTEL W MOIM ŻYCIU, Hotel Evi opinia Szymon. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Evi. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Szymon pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Evi, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong