Hotel Sunset Resort5.1 słońca z 273 opinii5.1 słońca z 273 opinii

• dobre wyposażenie pokoju
  • stan hotelu
  • wielkość łazienki
  • ogólną czystość
“Wspaniały urlop w miejscowości Pomorie” czytaj więcej
wrzesień 2014, Bettina , 51-55

5.5
4.25

54 opinie o hotelach dla

5.4
Przyjechaliśmy do Bułgarii jako para i nie oczekiwaliśmy zbyt wiele. Hotel był super, pokoje wspaniałe i bliskość do plaży nie do przebicia! Baseny odkryte były (niestety) nieogrzewane, tak że korzystaliśmy z basenu tylko by popływać. Jednak woda była... Czytaj dalej opinię
Październik 14
Martha, Wiek 19-25, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu
Opinie czytano 2353 razy - 100% pomocna

5.9
Świetny hotel. Można go każdemu polecić, chętnie tam wrócę. Byliśmy we wrześniu 2014 i spędziliśmy piękny urlop. W hotelu oferowano też wycieczki, były super. Czytaj dalej opinię
Mario, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

4.9
Bardzo fajny urlop. Brakowało mi trochę sklepów. Bardzo dobrze reagowano na skargi. (Zmiana pokoju). Personel mógłby trochę więcej się uśmiechać :) Czytaj dalej opinię
Claudia, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

4.3
Byliśmy bardzo zadowoleni z tego hotelu. Personel był miły. Odległość do plaży wynosi maksymalnie 50 m i jest tam bardzo pięknie! Jedzenie było pyszne i dzięki wielu różnym restauracjom mieliśmy też urozmaicenie. Apartamenty w hotelu Delta II. są godne... Czytaj dalej opinię
Slawek, Wiek 51-55, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

5.4
Bardzo fajny rodzinny urlop we wspaniałym i czystym hotelu z bardzo uprzejmym personelem! Animatorzy zawsze byli w dobrym nastroju, nigdy się nie narzucali, ale byli zawsze mili i bardzo uważni! Zawsze chętnie tam wrócimy! Bardzo dobrze się bawiliśmy! Czytaj dalej opinię
Doreen, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Sunset Resort w Pomorie? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Sunset Resort Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Sunset Resort Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Sunset Resort w Pomorie. Opinie i oceny Hotel Sunset Resort pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.