Chatur Costa Caleta4.4 słońca z 64 opinii

Avenida Alcalde Juan Ramón Soto Morales 35610 Caleta de Fuste Fuerteventura, Hiszpania
72% Rekomendacja 4.4 /6 Średnia ocen
5.1
4.6

4.4
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
  • sklepy w okolicy
  • dobrą znajomość języków obcych
  • dogodny Check in/Check out

3.6666666666667
4.4

62 opinie o hotelach dla

5.8
Pyszne i zróżnicowane posiłki, menu dla dzieci. Przyjazny i pomocny personel hotelu. W pokoju czysto. Dobra lokalizacja - w pobliżu promenada z pięknymi widokami i wiewiórkami :) Krótki czas dojazdu z lotniska. POLECAM ! Czytaj dalej opinię
Luty 17
Agata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.4
Wyjazd udany, hotel czysty, wyjątkowa obsługa, jedzenie bardzo dobre. Kolacje tematyczne, każdy znajdzie coś dla siebie. W pokojach czysto, codziennie zmieniane ręczniki. Wieczorami animacje. Polecam!!! Czytaj dalej opinię
Styczeń 17
Dorota, Wiek 46-50, para

5.4
Hotel bardzo ciekawy, jedzenie różnorodne i pyszne. Wielki plus za leżakowanie i basen(wprawdzie obecnie w remoncie) na dachu hotelu. Miła obsługa. Minusem może być brak ogólnodostępnego WIFI. Polecam Czytaj dalej opinię
Styczeń 17
Artur, Wiek 31-35, para

5.8
Hotel składa się z trzech pięter. Na dziedzińcu znajdują się dwa baseny (w tym jeden z podgrzewaną wodą), na dachu również znajdują się dwa basenu i jacuzzi. Zarówno na basenie, holu, korytarzach jak i w restauracji panuje czystość i porządek. Wszystk... Czytaj dalej opinię
Grudzień 16
Ula, Wiek 19-25, para

5.3
Hotel czysty, zadbany, przesympatyczna obsługa. Nie każdy mówi po angielsku, ale nadrabiają zaangażowaniem i chęcią pomocy. Co do niektórych osób miałam obawy że w ogóle nie śpią. Korzystaliśmy z opcji all. Dobrze zagospodarowany dach z pięknym widok... Czytaj dalej opinię
Listopad 16
Emi, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Chatur Costa Caleta w Caleta de Fuste? Dowiedz się jak inni ocenili Chatur Costa Caleta Hiszpania. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Chatur Costa Caleta Hiszpania. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Chatur Costa Caleta w Caleta de Fuste. Opinie i oceny Chatur Costa Caleta pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.