Hotel Costa Caleta4.6 słońca z 57 opinii

Av. Alcalde Juan Ramón Soto Morales, Hiszpania
81% Rekomendacja 4.6 /6 Średnia ocen

4.6
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Fajny hotel, przyjazna obsługa, dobre zróżnicowane” czytaj więcej
listopad 2012, Andrzej , 61-65

4.3
3.8333333333333

29 opinie o hotelach dla

5.2
Urlop stosunkowo do ceny oceniamy na bardzo dobry,hotel czysty ,personel mily,wszystko zorganizowane.jesli ktos chce wypoczac w ciszy i bez gwaru polecamy:) Czytaj dalej opinię
Maj 14
Robert, Wiek 41-45, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

4.8
Hotel jest godny polecenia raczej tylko dla osób mówiących po angielsku. Ani personel ani animacja nie mówią ani nie rozumieją niemieckiego. Czytaj dalej opinię
Ferenc, Wiek 66-70, para
Opinie czytano 776 razy - 0% pomocna

4.7
Nasz urlop na Fuerteventurze był bardzo piękny. Hotel położony dość blisko plaży. Po promenadzie można spacerować. Hotel jest czysty. Jedzenie i napoje również były dobre. Czytaj dalej opinię
Andrea, Wiek 31-35, para

4.7
Byliśmy tam na tydzień i podobało nam się. Nasz pokój był bardzo dobrze sprzątany. Oferta all inclusive również była dość dobra. Plaże są bardzo ładne. Czytaj dalej opinię
Claudia, Wiek 26-30, para

5.3
Byliśmy po raz pierwszy na Fuerteventurze, nie zastanawiając się długo na tydzień pobytu. Opinie nie były zbyt dobre i podróżowaliśmy tam z mieszanymi uczuciami. Możemy tylko powiedzieć, że zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Jedzenie, pokój super. Napoj... Czytaj dalej opinię
Styczeń 14
Susanne, Wiek 46-50, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

[1] | 2 | 3 | 4 | 5 | 6dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Costa Caleta w Caleta de Fuste? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Costa Caleta Hiszpania. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Costa Caleta Hiszpania. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Costa Caleta w Caleta de Fuste. Opinie i oceny Hotel Costa Caleta pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.