w archiwum Opinia o hotelu Pałac Łomnica

Zdjęcie użytkownika Kruemel33
od

Zarejestrowany od: 04-02-13
Masz pytanie do Sandy?
Opinia została przeczytana 1746 razy.
2 / 2 Użytkowników (100%) uznało tę ocenę jako pomocną.
Z: Niemcy
Rodzaj podróży: Inny pobyt
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.5

Hotel Pałac Łomnica, bajeczne dni *

Udaliśmy się w sierpniu 2012 rodzinnie do Polski. Do Jeleniej Góry można dojechać samochodem z Berlina w ciągu około 4 godzin. Hotel Pałac Łomnica jest 10-15 minut stamtąd. To niesamowite, zobaczyć, co stworzyła rodzinę spędzając rok na budowie, remontując i odnawiając. Z wielką dbałością o szczegóły budowy, dwór i park są przygotowane na wspaniałe wakacje. Spędziliśmy 4 dni w wspaniałej letniej pogodzie w Polsce i nie zostaliśmy kilka dni więcej. W hotelu byli głównie niemieckie pary i rodziny. Dla wielu z tych osób nie był to pierwszy raz w tym hotelu.

Okolica oferuje wiele możliwości wycieczek samochodowych, można wymienić tylko zamek Czocha, Jelenią Górę, wodospady i kąpiele. Dzięki nowej mapie i GPS, wszystkie cele okazały się łatwo osiągalne. Infrastruktura jest dość dobra. Przejazdy w całym kraju były bardzo przyjemne, roślinność, w przeciwieństwie do Niemiec. Nawet w najmniejszych wioskach Polacy tworzą ich ogrody i balkony z bujną i kolorową roślinnością. Nigdy nie widziałem w Niemczech tak pięknych domków i ogrodów. Krzewy wysokie na metr przy drogach. Bez samochodu raczej jest to utrudnione.

Obsługa hotelu była bardzo dobra. Pokój jest zawsze czysty i schludny, personel przyjazny i gościnny. Ci, którzy podróżują samochodem mogą zostawić swój samochód na parkingu. Mieliśmy zarezerwowany apartament i były nawet dostępne miejsca parkingowe. Wieczorem zostały zablokowane przez bramę. W hotelu dobrze radzono sobie z angielskim i niemieckim. Na zewnątrz hotelu jest więcej trudności. W większych miastach, takich jak Jelenia Góra jest mieszanka turystów.

Zdjęcia/filmy do opinii (Aby powiększyć, kliknij na zdjęcie)

Opinie Pałac Łomnica - Appartement Zimmer 2
Opinie Pałac Łomnica - Appartement Bad
Opinie Pałac Łomnica - Lehrküche des Gutshofs Schloss Lomnitz
Opinie Pałac Łomnica - Appartement Bad
Opinie Pałac Łomnica - Hotel Schloss Lomnitz

Śniadanie w formie bufetu jest raczej niewielkie, ale w porządku. Oferowane dania są bardzo smaczne i produkty regionalne różnią się od standardowego śniadania w hotelach wypoczynkowych. Jest tutaj coś dla każdego. Śniadanie serwowane jest w dwóch pięknych salach hotelowych, które zostały zaprojektowane z wielką starannością. Kolacja w restauracji - można wziąć w budynku głównym lub w restauracji samoobsługowej mieszczącej się w posiadłości. Próbowaliśmy zarówno tańszych możliwości, co również było atrakcyjne. Naprawdę znakomite jedzenie w restauracji.

Istnieje możliwość jazdy konnej i pieszej. Leżaki są dostępne na miejscu. Szczególnie relaksujące po podróży jest picie kawy i jedzenie ciasta przed głównym budynkiem lub na tarasie. Można tu przy dobrej pogodzie siedzieć pod dużymi parasolami i podziwiać widoki i i atmosferę w hotelu.

Mieliśmy zarezerwowany apartament dla 3 osób (w przybudówce). Ten składał się z 2 pokoi, które były rustykalne oraz pokoju z prysznicem. W szafach była wystarczająca ilość wieszków. Łazienka była bardzo ładna i czysta. Nie było TV tylko w mniejszym pokoju, tak że trzeba było wepchnąć je zamiast trzeciego pojedynczego łóżka. W każdym razie, pokoje były ładne i przestronne, bardzo wygodne łóżka. Zamieszkany przez naszych kolegów w budynku głównym pokój dwuosobowy był wspaniały, bardzo ładny, pasujący do atmosfery zamku. Był jednak niewielki.

Porady i polecenia

Idealne miejsce na krótką przerwę. Jeśli podoba Ci się loteria z pogodą, atmosfera jest fantastyczna. Ponieważ tereny były bardzo dobrze rozplanowane, dużo kwiatów i rabatek, jest również coś dla oka i można dobrze odpocząć w ogrodzie. Nasze podróże po Pałacu Łomnica nauczyły nas podczas pierwszej wizyty, gdy zalegał głęboki śnieg - pozwoliły pokochać. Nawet w zimie, hotel ma swoje zalety, przykład kawy i herbaty przy kominku.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Sandy w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Pałac Łomnica

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Apartament Standard z widokiem na ogród
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Hotel Pałac Łomnica, bajeczne dni, Pałac Łomnica opinia Sandy. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Pałac Łomnica. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Sandy pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Pałac Łomnica, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong