PrimaSol Sunlight Sunrise4.8 słońca z 445 opinii

84% Rekomendacja 4.8 /6 Średnia ocen
4.9
4.5

4.8
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • sklepy w okolicy
  • piękny basen
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • udogodnienia dla dzieci
“Super wakacje z rodziną” czytaj więcej
sierpień 2016, Miroslaw , 36-40

4.5
5.2

106 opinie o hotelach dla

5.6
Troszkę pozwiedzaliśmy złote piaski i okolice, stwierdzam, że trafiła nam się jedna z fajniejszych miejscówek. Widok na morze z pokoju + z baru i restauracji, 3 poziomowy basen, scena na której co wieczór odbywały się ciekawe występy, super ekipa anima... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Michał, Wiek 26-30, przyjaciele

5.8
Dobre jedzenie , mila obsługa, zabawni i zawsze uśmiechnięci animatorzy, którzy zawsze zachęcali do różnych gier i zabaw, świetny kids club dla dzieci. Bary dobrze zaopatrzone, barmani mili. Polecamy z czystym sumieniem ten hotel dla wszystkich. Czytaj dalej opinię
Mariusz, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

4.6
Super ośrodek, wyżywienie extra. Dużo atrakcji, animacje kulturalne itd. Miła obsługa hotelowa. Baseny przy hotelu utrzymane czysto - rewelacja dla dzieci. Leżaki i ręczniki ogólnodostępne. Bufet dobrze zaopatrzony. Polecam. Czytaj dalej opinię
Łukasz, Wiek 36-40, para

Polecam wszystkim ten hotel dla rodzin z dziecmi ze wzgledu na super animcje ,pyszne jedzenie itd.Polecam smaczna kuchnie oraz zabawy z animatorami.Hotel posiada super baseny kore zastepuja kapiel w morzu Czytaj dalej opinię
Miroslaw, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.8
Hotel jest duzy a wiec jest dosc duzo atrakcji. Zabawy dla dzieci (ale i dla doroslych) jest duzo - czyli kazdego dnia (wieczora). Zarowno dla doroslych w ciagu dnia animacje ale dla dzieci staraja sie zapewnic czas wolna aby nikomu sie nie nudzilo. po... Czytaj dalej opinię
Dariusz, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o PrimaSol Sunlight Sunrise w Złote Piaski? Dowiedz się jak inni ocenili PrimaSol Sunlight Sunrise Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w PrimaSol Sunlight Sunrise Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie PrimaSol Sunlight Sunrise w Złote Piaski. Opinie i oceny PrimaSol Sunlight Sunrise pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.