Hotel PrimaSol Sunlight Sunrise5 słońca z 358 opinii

4.9
5.1
4.7

• udogodnienia dla dzieci
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • piękny basen
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
“Wakacje w Bułgarii” czytaj więcej

5.1
5.2
4.1666666666667

73 opinie o hotelach dla

spedzilem tutaj pierwsze moje wakacje i bede je wspominal bardzo dlugo bardzo fajna atmosfera w hotelu czyste pokoje bardzo dobre jedzenie animatorzy dbaja o to by nikt sie tutaj nie nudzil. Polecam Czytaj dalej opinię
Adam, Wiek 19-25, para

Cudowna atmosfera. Duze czyste baseny. Pokoje wygodne, komfortowe, czyste. Bardzo duzy wybor jedzenia. Animatorzy zapewniaja rozrywke i dbaja o to, zeby kazdy spedzajacy tu wakacje nie nudzil sie. POLECAM!! Czytaj dalej opinię
Anna, Wiek 26-30, para

5.7
bardzo mila obsluga ,przepyszne jedzenie ,pieknie polozony hotel do plazy ok. 400 metow ale dojscie nie sprawia problemow. Hotel bardzo czysty i baseny rowniez. Polecam dla kazdego w kazdym wieku. Czytaj dalej opinię
Grażyna, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Hotel godny polecenia! Nie mozna miec zastrzezen do obslugi, jak tez do atmosfery w holetu. Osoba chcacym wypoczac w milej atmosferze jak najbardziej polecamy. Bardzo fajne animacje dla dzieci, ale rowniez dla doroslych. Czytaj dalej opinię
Kinga & Łukasz, Wiek 26-30, para

5.8
Jestem bardzo zadowolona z wakacji w Primasol sunrise! Swietny hotel, dobrze usytuowany, blisko centrum.W hotelu pracuje bardzo mila obsluga i najlepsi pod sloncem animatorzy. Satysfakcja gwarantowana, z pewnocia polece go wszystkim znajomym!!! Czytaj dalej opinię
Magdalena, Wiek 26-30, przyjaciele

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel PrimaSol Sunlight Sunrise w Złote Piaski? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel PrimaSol Sunlight Sunrise Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel PrimaSol Sunlight Sunrise Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel PrimaSol Sunlight Sunrise w Złote Piaski. Opinie i oceny Hotel PrimaSol Sunlight Sunrise pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.