PrimaSol Sunlight Sunrise4.8 słońca z 462 opinii

84% Rekomendacja 4.8 /6 Średnia ocen
4.9
4.4

4.8
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • sklepy w okolicy
  • piękny basen
  • dobrą znajomość języków obcych
  • piękną plażę
  • udogodnienia dla dzieci
“Super wakacje z rodziną” czytaj więcej
sierpień 2016, Miroslaw , 36-40

4.4
5.2

107 opinie o hotelach dla

5.8
Pobyt w hotelu był dla nas czystą przyjemnością. Największą zaletą hotelu jest 3 poziomowy basen, świetna ekipa animatorów oraz duży wybór jedzenia. Myślę, że złego słowa o tym hotelu nie można napisać :) Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Karolina, Wiek 19-25, para

5.6
Troszkę pozwiedzaliśmy złote piaski i okolice, stwierdzam, że trafiła nam się jedna z fajniejszych miejscówek. Widok na morze z pokoju + z baru i restauracji, 3 poziomowy basen, scena na której co wieczór odbywały się ciekawe występy, super ekipa anima... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Michał, Wiek 26-30, przyjaciele

5.8
Dobre jedzenie , mila obsługa, zabawni i zawsze uśmiechnięci animatorzy, którzy zawsze zachęcali do różnych gier i zabaw, świetny kids club dla dzieci. Bary dobrze zaopatrzone, barmani mili. Polecamy z czystym sumieniem ten hotel dla wszystkich. Czytaj dalej opinię
Mariusz, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

4.6
Super ośrodek, wyżywienie extra. Dużo atrakcji, animacje kulturalne itd. Miła obsługa hotelowa. Baseny przy hotelu utrzymane czysto - rewelacja dla dzieci. Leżaki i ręczniki ogólnodostępne. Bufet dobrze zaopatrzony. Polecam. Czytaj dalej opinię
Łukasz, Wiek 36-40, para

Polecam wszystkim ten hotel dla rodzin z dziecmi ze wzgledu na super animcje ,pyszne jedzenie itd.Polecam smaczna kuchnie oraz zabawy z animatorami.Hotel posiada super baseny kore zastepuja kapiel w morzu Czytaj dalej opinię
Miroslaw, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o PrimaSol Sunlight Sunrise w Złote Piaski? Dowiedz się jak inni ocenili PrimaSol Sunlight Sunrise Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w PrimaSol Sunlight Sunrise Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie PrimaSol Sunlight Sunrise w Złote Piaski. Opinie i oceny PrimaSol Sunlight Sunrise pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.