Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa5.3 słońca z 1225 opinii5.3 słońca z 1225 opinii

Evrenseki Beldesi, 07600 Evrenseki, Turcja

• wielkość pokoju
  • udogodnienia dla dzieci
  • wielkość łazienki
  • sklepy w okolicy
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
“Gorąco polecam!” czytaj więcej

5.4
4.4166666666667

115 opinie o hotelach dla

5.8
Wspaniały hotel wart polecenia pod Każdym względem !!! Przemiła obsługa, pyszne jedzenie, piękne pokoje i rozmaite rozrywki pozwalają na długo zapamietać spędzone tu wakacje !! Gorąco polecam i zachęcam do wybrania tego hotelu !! Czytaj dalej opinię
Karolina, Wiek 19-25, para

Goraco polecam hotele Seher Sun. Mila atmosfera, super obsluga I animacje na wysokim poziomie. Hotele przede wszystkim sa czyste I dobrze umiejscowione, nie bylo zadnych problemow z obluga, a animatorzy zabawiaja od rana do poznego wieczora. Czytaj dalej opinię
Bartosz, Wiek 19-25, para

5.3
Dobre miejsce na spędzenie wakacji z dzieckiem. Czysty basen i brodzik, smaczne urozmaicone jedzenie. Jest to hotel, w którym wszelkie wieczorne animacje kończą się najwcześniej w okolicy Czytaj dalej opinię
Michał, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

5.8
Hotel czysty, przestronny, ładnie położony blisko do sklepików na spacerek ok. 5min, do plaży 5min. pokoje-my mieliśmy dwa przestronne,ładne, czysto. Dwa pokoje duże , wygone. Lazienka duża, czysta. Super uprzejmi w recepcji, na jadalni, w barze, pokoj... Czytaj dalej opinię
Ania, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.5
hotel bardzo ladnıe polozony czysty zadbany jedyny mankament zapachowa rzeczka blısko plynaca. kuchnia super obsluga rownıez, bardzo urozmajcone posilki jak ktos lub slodycze nie do przejedzenia. aniumatorzy bardzo dobrze zabawiaja gosci duzo rozryw... Czytaj dalej opinię
Barbara, Wiek 56-60, samemu

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa w Evrenseki? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa Turcja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa Turcja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa w Evrenseki. Opinie i oceny Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.