Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa5.2 słońca z 1091 opinii5.2 słońca z 1091 opinii

Evrenseki Beldesi, 07600 Evrenseki, Turcja
86% Rekomendacja 5.2 /6 Średnia ocen
5.5

• dobre wyposażenie pokoju
  • wielkość pokoju
  • udogodnienia dla dzieci
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
  • wielkość łazienki

5.5
5.3
4.3333333333333

78 opinie o hotelach dla

hotel bardzo dobry wszystko zgodnie z opisem obsloga super plaza blisko jedzenie wysmienite napewno tutaj wroce urlop bardzo udany pogoda w pazdzierniku bardzo dobra do wypoczynku jestem zadowolony Czytaj dalej opinię
Rafał, Wiek 41-45, przyjaciele

Witam serdecznie I zapraszam do tego hotelu poniewaz jest to moj juz trzeci pobyt w Seher i moja opinia uwazam god a polecenia.chciala bym zwrocic szczegulna uwage na obsluge I wyroznic kilka osob takich jak,bardzo moldy kelner Muzaffer A. ktory zadba... Czytaj dalej opinię
Joanna, Wiek 31-35, para

Wakacje udane nie spotkałem lepszego miejsca od tego plaza zarypiasta barmani kulturalni, pytajcie o haliego pracuje na 1 pietrze oraz arda rownież barman zna najlepsze balety w mieście ... Czytaj dalej opinię
Rafał, Wiek 26-30, przyjaciele

Obsługa hotelowa bardzo przyjazna. Wyżywienie na wysokim poziomie, kultura zachowana. Blisko do płazy,ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu ,gwarantuje powrót. Polecam Czytaj dalej opinię
Patrycja, Wiek 19-25, przyjaciele

Dla tych co lubią dużo wypić i dobrze zjeść , Polecam !!! Alkoholu nie przepijesz,objesz się do syta i wrócisz z wczasów zmęczony jak nigdy ;) Czytaj dalej opinię
Wrzesień 14
Krystian, Wiek 31-35, przyjaciele

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa w Evrenseki? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa Turcja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa Turcja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa w Evrenseki. Opinie i oceny Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.