Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa5.1 słońca z 873 opinii5.1 słońca z 873 opinii

Evrenseki Beldesi, 07600 Evrenseki, Turcja
86% Rekomendacja 5.1 /6 Średnia ocen
5.4

• wielkość pokoju
  • dobre wyposażenie pokoju
  • wielkość łazienki
  • udogodnienia dla dzieci
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
  • sklepy w okolicy
“Dobry hotel i miła obsługa” czytaj więcej
maj 2014, Lukasz , 26-30
“Najlepsze wakacje, najlepszy hotel” czytaj więcej
wrzesień 2013, Jarosław , 46-50

5.2
4.25

67 opinie o hotelach dla

3.8
Nie polecam Animacje na bardzo słabym poziomie żeby nie powiedzieć brak ich robione na 1 kopyto nic ciekawego na występie wieczornym góra 20 osób więc wiadomo szybko się kończyły ,posiłki mało urozmaicone mały wybór Nie piszę żeby zaszkodzić temu obiek... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 14
Kamil, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Süper hotel polecam cıcho spokojnıe obsluga mıla ı mowıaca w j polskım P. Julıa ıdealny hotel dal rodzın z dzıecı ı dla osob ktore chca spokojnıe wypoczac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytaj dalej opinię
Maj 14
Lukasz, Wiek 26-30, para

5.9
Super pobyt, obsluga rewelacja, pyszne jedzenie przez caly dzien. Hotel warty odwiedzenia. POLECAMY!!! A my napewno tu wrocimy..) Czytaj dalej opinię
Kwiecień 14
Bożena i Zdzisław, Wiek 51-55, para

5.7
naprawde fajny hotel, smaczne jedzenie, przesympatyczna obsluga, polecam samotnym i z dziecmi, plaza torszke dalej, ale drgoe umilaja plywajace w wodzie zolwie :)))))))))))))))))))))))) Czytaj dalej opinię
Kwiecień 14
Anna, Wiek 31-35, samemu

5.9
hotel polozony kawalek od plazy czysty jedzenıa do bulu pıcıa do bylu dla dzıecı mnustwo atrakcjı ı Turcja tylko z opcja all ınclusıv bo drogo strasznıe za pıwko w barze 4€ polecam rodzınom z dzıecmı konıecznıe zabrac pılke do sıatkowkı Czytaj dalej opinię
Październik 13
Krzysztof, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

[1] | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10...11 | 12 | 13 14 dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa w Evrenseki? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa Turcja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa Turcja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa w Evrenseki. Opinie i oceny Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.