Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa5.3 słońca z 1262 opinii5.3 słońca z 1262 opinii

Evrenseki Beldesi, 07600 Evrenseki, Turcja
88% Rekomendacja 5.3 /6 Średnia ocen
5.5

• wielkość łazienki
  • dobre wyposażenie pokoju
  • wielkość pokoju
  • udogodnienia dla dzieci
  • sklepy w okolicy
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
“Super hotel!” czytaj więcej

5.4
4.4166666666667

117 opinie o hotelach dla

5.6
Pobyt bardzo udany! Pokoje przestronne z duzymi balkonami. Wyposazone sa w klimatyzacje, bez ktorej w tych warunkach kilmatycznych byloby ciezko, oraz lodowke na schlodzone napoje. Sprzatane codziennie. Posilki podawane w restauracjach kilka razy dzie... Czytaj dalej opinię
Sierpień 15
Klaudia, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Bardzo dobry hotel w przystępnej cenie, do niczego nie mogę się przyczepić. Stan hotelu dobry, czystość taka jaka powinna być. Goście w hotelu to w większości Niemcy i Rosjanie na naszym turnusie było mało polaków. Mając zakwaterowanie w Seher Sun Pala... Czytaj dalej opinię
Natalia, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

5.8
Wspaniały hotel wart polecenia pod Każdym względem !!! Przemiła obsługa, pyszne jedzenie, piękne pokoje i rozmaite rozrywki pozwalają na długo zapamietać spędzone tu wakacje !! Gorąco polecam i zachęcam do wybrania tego hotelu !! Czytaj dalej opinię
Karolina, Wiek 19-25, para

Goraco polecam hotele Seher Sun. Mila atmosfera, super obsluga I animacje na wysokim poziomie. Hotele przede wszystkim sa czyste I dobrze umiejscowione, nie bylo zadnych problemow z obluga, a animatorzy zabawiaja od rana do poznego wieczora. Czytaj dalej opinię
Bartosz, Wiek 19-25, para

5.3
Dobre miejsce na spędzenie wakacji z dzieckiem. Czysty basen i brodzik, smaczne urozmaicone jedzenie. Jest to hotel, w którym wszelkie wieczorne animacje kończą się najwcześniej w okolicy Czytaj dalej opinię
Michał, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa w Evrenseki? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa Turcja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa Turcja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa w Evrenseki. Opinie i oceny Hotel Seher Sun Palace Resort & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.