w archiwum Opinia o hotelu Willa Skała

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Achim.?
Opinia została przeczytana 663 razy.
Z: Niemcy
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 4.3

Bardzo dobry hotel Villa Skala , ale z minusami *

4.0

Gości w przedpokoju hotelu Villa Skala wita intensywnie pachnący pies.
Szczególnie denerwujący był brak miejsc parkingowych. Na dwanaście pokoi, którymi dysponował hotel przypadało 8 miejsc parkingowych. Właściciel był zdania, że część samochodów można zaparkować poza terenem hotelu, na zewnątrz przy ulicy.

Budynek hotelowy położony jest w spokojnym miejscu, troszkę poza centrum miejscowości, do którego można dotrzeć pieszo w ciągu 20 minut. Do dwóch wyciągów orczykowych dochodzi się w ciągu 10 minut. Stok ,,Relaks" jest przystosowany przede wszystkim dla początkujących narciarzy.
Samochodem można dojechać do wielu wyciągów, między innymi do polskiej stacji Kopa (1600 metrów).
Prawie wszędzie trzeba płacić za miejsce parkingowe (5-20 złotych).
Karpacz sam w sobie jest wypoczynkową miejscowością z tradycjami. Choć nastawialiśmy się na towarzystwo międzynarodowe, spotykaliśmy tu przede wszystkim Polaków, oznakowania są także przede wszystkim w języku polskim.

3.0

Serwis hotelu Villa Skala w Karpaczu nie wygląda tak jak powinien wyglądać serwis w hotelu. Nie ma nawet recepcji, w razie problemu goście pukają do prywatnego pokoju, w którym znajduje się ktoś kto udzieli im pomocy. Gospodarz wraz z żoną mówili dobrze po niemiecku, pozostałe nieco gorzej, wszyscy byli bardzo serdeczni.
Podczas naszego pobytu łóżka nie były ścielone, dostaliśmy jedynie trzy ręczniki, brak mydła. Poza tym wszystko było bardzo czyste.

Na życzenie można było skorzystać ze śniadań, które możemy polecić. Z naczyń i sztućcy można było korzystać także wieczorem a później zwyczajnie je odłożyć. W jadalni znajdował się także piękny kominek.

3.0

Właściciele Villa Skala dysponowali sauną (15 złoty za osobę). Sauna była dość prosto zbudowana. Wyłączała się automatycznie po 50 minutach. Niestety nie było możliwości by po pobycie w saunie wyjść do pokoju gdzie można odpocząć w fotelach, nie było także dodatkowych ręczników.

Pokoje są raczej niewielkie. Łóżka były dobre. W pokojach trzyosobowych znajdowały się trzy duże łóżka pojedyncze, w pokojach dwuosobowych łóżko francuskie (duży materac).

Porady i polecenia

Przed wyjazdem należy przypomnieć mailowo bądź telefonicznie o sowim przyjeździe. Kiedy przybyliśmy nikt nie pamiętał o naszej rezerwacji, mimo że przelaliśmy 1/3 kosztów.
Należy przygotować się na różną temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Achim. w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Willa Skała

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój wieloosobowy z widokiem na ogród
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej zły
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Międzynarodowa

Bardzo dobry hotel Villa Skala , ale z minusami, Willa Skała opinia Achim.. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Willa Skała. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Achim. pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Willa Skała, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong