w archiwum Opinia o hotelu Hotel Riu Guanacaste

Zdjęcie użytkownika Jörg Raabe
od

Zarejestrowany od: 08-12-08
Masz pytanie do Jörg?
Opinia została przeczytana 2599 razy.
Z: Niemcy
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.3

Jest OK *

Powiększ czcionkę A A Pomniejsz czcionkę A A

Bardzo zadbany hotel, w którym jest 700 pokoi i obsługa all inclusive. Przyjeżdżają tutaj głównie turyści z USA i Kanady, można spotkać osoby w każdym wieku.

4.0

Hotel Riu Guanacaste leży przy samej plaży na uboczu. Przejazd busem lub łodzią z hotelu do Playa de Coco kosztuje 15 USD / osobę. Jest to dobre miejsce na odpoczynek po wycieczce objazdowej, zwłaszcza jeśli lubicie wypoczywać na plaży lub przy basenie. Wokół jest tylko niezniszczona jeszcze przez człowieka natura. W czasie spaceru po plaży można zobaczyć sępy, fregaty i inne ptaki. W pobliżu hotelu pojawiają się też wyjce i legwany.

Bardzo doba obsługa. Przez cały dzień obsługa roznosi napoje na plaży. Od 11:0 do 17:00 jest czynne stoisko z wodą mineralną.

Zdjęcia/filmy do opinii (Aby powiększyć, kliknij na zdjęcie)

Opinie Hotel Riu Guanacaste - Blick vom Balkon über den Innenhof
Opinie Hotel Riu Guanacaste - Bett
Opinie Hotel Riu Guanacaste - Garten und Poolanlage
Opinie Hotel Riu Guanacaste - Hauptgebäude
Opinie Hotel Riu Guanacaste - Garten
Opinie Hotel Riu Guanacaste - Pool und Poolbar
Opinie Hotel Riu Guanacaste - Pool
Opinie Hotel Riu Guanacaste - Sonnenuntergang am Strand

Oprócz restauracji głównej są jeszcze trzy restauracje tematyczne, w których dania zamawia się z menu. Na szwedzkim stole zawsze było jednak tak dużo jedzenia i dania były tak urozmaicone, że nie korzystaliśmy z restauracji tematycznych. Miłośnicy wędkarstwa mogą wybrać się na łowienie ryb na otwartym morzu, kucharze mogą następnie przygotować złowione samodzielnie ryby.

Duży basen z bogatą ofertą animacji. Przy basenie zawsze było wystarczająco dużo leżaków, podobnie na plaży. Niestety w czasie naszego urlopu było bardzo dużo alg i nie mogliśmy nacieszyć się kąpielą w Pacyfiku tak bardzo jak byśmy tego chcieli.

Duże i czyste pokoje z balkonem i przyjemną klimatyzacją. Jedyny hotel w Kostaryce, w którym mogliśmy wyłączyć klimatyzację jeśli nie była nam potrzebna.

Porady i polecenia

Zasięg telefonów komórkowych jest tutaj bardzo ograniczony. Stosunek ceny do jakości w Riu Guanacaste jest naszym zdaniem bardzo dobry. W sklepach hotelowych jest bardzo drogo. Obok hotelu budowany jest właśnie następny kompleks, ale nie było to w żaden sposób uciążliwe. Jak hotel będzie gotowy i liczba turystów przyjeżdżających w ten rejon się podwoi to na plaży nie będzie już na pewno tak spokojnie.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Jörg w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Riu Guanacaste

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Najlepsza cena z widokiem na basen
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? raczej dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? TUI

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Pozostałe opinie o hotelu

Międzynarodowa

Jest OK, Hotel Riu Guanacaste opinia Jörg. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Riu Guanacaste. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Jörg pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Riu Guanacaste, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong