Hotel Majestic5.3 słońca z 12 opinii

5.4
5.7
5.1

5.3
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Przyjemny Hotel Majestic” czytaj więcej

5.7
4.4166666666667

32 opinie o hotelach dla

4.3
Najgorsze bylo ze bylismy sami w hotelu i czulismy sie jakos nieswojo.Sniadania malo urozmaicone zawsze to samo najgorsze to ze kawa byla po turecku a nie maszyny do kawy.Windy brak szkoda,. Czytaj dalej opinię
Maj 15
Christoph, Wiek 61-65, para

Fajnie położony hotel blisko szlaków i centrum. Przytulne i jasne pokoje z przestronną łazienką. Śniadania dość urozmaicone, szczególnie obsługa bardzo sympatyczna. Nie ma się do czego przyczepić, jesteśmy zadowoleni. Polecam :) Czytaj dalej opinię
Marzec 15
Iza, Wiek 26-30, para

5.3
Hotel położony bardzo blisko wyciągów, kilka minut spacerkiem, także nie trzeba brać samochodu. Pokoje codziennie sprzątane, czysto, obsługa miła. Śniadanie dość dobre, urozmaicone jak dla mnie, jedyny mankament to niedobra kawa sypana, ale może ja po ... Czytaj dalej opinię
Luty 15
Beata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

4.0
Ładny, dobrze położony i czysty hotel, dużo improwizacji. Materace położone luźno na dwuosobowej kanapie, brak komfortu spania. Bufet śniadaniowy ok, jednak jeden mały ekspres do kawy dla 60 osób, wciąż kolejki, ciepła kolacja bez fantazji. Ładne pokoj... Czytaj dalej opinię
Grudzień 14
Bogdan, Wiek 56-60, para

5.6
W hotelu spędziliśmy Majówkę 1-4.05.2014, hotel na wysokim poziomie, wykupiliśmy pakiet z obiadokolacjami. Jedzenie bardzo dobre, śniadania smaczne z bufetem słodkim. Pokoje eleganckie z fajnymi widokami, blisko do Parku Wodnego w Gołębiu także polecam. Czytaj dalej opinię
Maj 14
Kornelia, Wiek 26-30, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Majestic w Karpacz? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Majestic Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Majestic Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Majestic w Karpacz. Opinie i oceny Hotel Majestic pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.