Hotel TivoliHotel Tivoli

Sokolska 48, Czechy

Brak opinii dla hotelu Hotel Tivoli

Maj 20℃ 8h 13 dni
Czerwiec 22℃ 9h 13 dni
Lipiec 24℃ 9h 13 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Hotel Tivoli.

Opinie w archiwum: 2 dla

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Wybraliśmy ten hotel ze względu na bliskość do miasta i na niską cenę. Hol był bardzo zadbany, recepcja działała 24 godziny do dobę, darmowe WiFi. Goście byli różnych narodowości. Pokoje były raczej słabe. Klimatyzacja nie działała, umywalka w... Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
,
Sebastian, Wiek 19-25, przyjaciele

w archiwum
Hotel Tivoli w Pradze jest sporej wielkości, 5 piętrowy z jedną ciasną windą. Hotel jest czysty, śniadania serwowane w postaci szwedzkiego stołu, jedzenie świeże, smaczne i pod dostatkiem. Hotel międzynarodowy, posiada parking z tyłu budynku, ale tylko... Czytaj dalej opinię
Sierpień 11
,
Joanna, Wiek 31-35, przyjaciele


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Hotel Tivoli w Praga? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Tivoli Czechy. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Tivoli Czechy. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Tivoli w Praga. Opinie i oceny Hotel Tivoli pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index