Pensjonat Jasny Brzeg

• wielkość pokoju
  • czystość w pokoju
“Polecam pensjonat” czytaj więcej
czerwiec 2016, Kamil , 19-25
“Bardzo ładny pensjonat w doskonałej lokalizacji” czytaj więcej
lipiec 2016, Kamil , 26-30
Wrzesień 18℃ 6h 13 dni
Październik 13℃ 3h 14 dni
Listopad 7℃ 2h 13 dni

5.2
4.8
4.5

28 opinie o hotelach

To były nasze drugie wakacje w Pensjonacie Jasny Brzeg. Rok temu mieszkaliśmy w pokoju deluxe, jednak nie udało nam się go zarezerwować w tym roku z powodu późnej rezerwacji (osobom zdecydowanym na deluxa radzilabym rezerwować go wcześniej, np. w kwiet... Czytaj dalej opinię
Lipiec 16
Kamil, Wiek 26-30, para

Polecam pensjonat Jasny Brzeg gdyż posiada świetną lokalizację, wystrój, bardzo pyszne jedzenie, oraz znakomitą obsługę. Kolejny raz gdy wybiorę się do Władysławowa z rodziną to na pewno zawitam do pensjonatu Jasny Brzeg. Pozdrawiamy Czytaj dalej opinię
Kamil, Wiek 19-25, wczasy rodzinne

Bardzo sympatyczny pensjonat, położony w świetnej lokalizacji – blisko do morza jak i wszystkich atrakcji Władysławowa (Cetniewo, Ocean Park, itp). Polecamy w szczegolnosci dla rodzin z dziecmi, nasze dzieci nie chcialy stad wyjezdzac ze wzgledu na ani... Czytaj dalej opinię
Ziemowit, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

5.7
Spedziliśmy z dziećmi w Jasnym Brzegu tydzień w czerwcu tego roku. Byliśmy zakwaterowani w budynku "B". Wszystko zgodnie z opisem, cena adekwatna do standardu. Wspaniałe jedzenie i fajne animacje. Dziekujemy, na pewno wrócimy! Czytaj dalej opinię
Marek, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.4
Super lokalizacja, przemiła obsługa, bardzo ładny ( regularnie sprzątany) pokój- szczerze polecamy!! Co ważne- w środku jak i na zewnątrz najmłodsze dzieci maja co robić. Cena= oczekiwany standard!! Wracimy tam w lipcu!! Czytaj dalej opinię
Iwona, Wiek 31-35, para

Szukasz opinii o Pensjonat Jasny Brzeg w Władysławowo? Dowiedz się jak inni ocenili Pensjonat Jasny Brzeg Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Pensjonat Jasny Brzeg Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Pensjonat Jasny Brzeg w Władysławowo. Opinie i oceny Pensjonat Jasny Brzeg pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.