Camping Union Lido5 słońca z 48 opinii

• ogólną czystość
  • czystość w restauracji
  • piękny basen
  • piękną plażę
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
“Union Lido Eurocamp” czytaj więcej

4.7
5.2
4.1666666666667

Opinie w archiwum: 2 dla

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Domki z eurocampu położone są dosc daleko od morza i od aqua parku mare .aqua park laguna ok.200m.jezeli ktos nie lubi czepków kapielowych to musi wiedziec ,ze są one tam obowiązkowe(nie wiem po co :()!cały obiekt sprawia wrażenie dużego molochu,nie cz... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 11
Basia, Wiek 36-40, samemu

w archiwum
Polecam bardzo ten keping, byłem we wrzesniu i pogoda dopisała. Blisko do plaży, na kepingu 2 kompleksy basenów , place zabaw , sklepy, bardzo blisko do Wenecji (6km na tramwaj wodny), polecam zwiedzenie wysp Burano i Murano. Czytaj dalej opinię
Wrzesień 10
Darek, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Camping Union Lido w Cavallino-Treporti? Dowiedz się jak inni ocenili Camping Union Lido Włochy. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Camping Union Lido Włochy. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Camping Union Lido w Cavallino-Treporti. Opinie i oceny Camping Union Lido pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.