Sun Club Hotel5.4 słońca z 449 opinii

93% Rekomendacja 5.4 /6 Średnia ocen
5.5
5.3

5.4
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • sklepy w okolicy
  • dobre wyposażenie pokoju
  • dobrą znajomość języków obcych
  • przyjazny personel
  • piękny basen
“Generalnie polecam.” czytaj więcej
lipiec 2016, Krystyna , 46-50
“Weekend majowy w Side” czytaj więcej
maj 2015, Mariola , 46-50

5.3
5.1
4.5

58 opinie o hotelach dla

Bardzo dobra i różnorodna kuchnia. Miła obsługa kelnerska . Fajne animacje dla dzieci i dorosłych .Super kolacja z okazji końca Ramadanu . Pokoje i otoczenie hotelowe zadbane . Czytaj dalej opinię
Lipiec 16
Krystyna, Wiek 46-50, para

5.8
Hotel z bardzo miłą obsługą mówiącą w kilku językach (angielski, niemiecki). Dużo Niemców i Holendrów, praktycznie brak Rosjan (+). Żarełko bardzo urozmaicone i mocno ponad przeciętną, restauracja alla carte bardzo wypasiona. Czyściutko w hotelu i poko... Czytaj dalej opinię
Maj 15
Mariola, Wiek 46-50, para

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
W Sun Club Hotel spędziłem fantastyczne wakacje. Hotel jest bardzo dobrze zlokalizowany (świetne miejsce wypadowe na wycieczki), oferuje bardzo dobre jedzenie i miłą obsługę. Polecam!! Czytaj dalej opinię
Wrzesień 13
Michał, Wiek 19-25, para

w archiwum
Dość duży biorąc pod uwagę jego położenie. Czystość średnia. Panie ograniczały się głównie do wynoszenia śmieci. Goście w różnym wieku, z dziećmi, młodzi, starsi. Pokój dostaliśmy w części najbardziej oddalonej od basenu i "centrum" hotelu. Widok mieli... Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
Kala, Wiek 26-30, para

w archiwum
Bardzo udane wakacje. Polecamy Każdemu kto nie był jeszcze nigdzie poza granicami naszego kraju. Bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie. Brak problemów żołądkowych. Przyjemny, czysty i niewielki hotel. Raz jeszcze z czystym sumieniem POLECAMY!!! Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
Łukasz, Wiek 26-30, para

Szukasz opinii o Sun Club Hotel w Side? Dowiedz się jak inni ocenili Sun Club Hotel Turcja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Sun Club Hotel Turcja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Sun Club Hotel w Side. Opinie i oceny Sun Club Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.