Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park5.2 słońca z 3204 opinii5.2 słońca z 3204 opinii

Hurghada, Red Sea Safaga Road Ägypten, Egipt
90% Rekomendacja 5.2 /6 Średnia ocen
4.8

5.2
  • wielkość pokoju
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • udogodnienia dla dzieci

4.3333333333333
5.2

1121 opinie o hotelach dla

5.5
Hotel bardzo duży jak na moje dotychczasowe doświadczenia-połączony razem z Titanic Palace.Jedzenie mało urozmaicone chociaż na plus przemawia ilość restauracji z których można korzystać tj.5 plus ala carte o ile pamiętam to 6. Kelnerzy nie wymuszają ... Czytaj dalej opinię
Dariusz, Wiek 36-40, para

5.6
Tydzien sedzony w tym hotelu byl bardzo przyjemny. Zaczynajac od standardu pokoji konczac na animacjach i programach przygotowanych dla gosci. Polecam wszystkim, mlodym i starszym. Polecam! Czytaj dalej opinię
Lukasz, Wiek 19-25, przyjaciele

5.4
Polska Masakra!!!! Bardzo mila obsluga zwlaszcza z strony animatorow :) To byly moje najlepsze wakacje w zyciu chcialbym tu jeszcze wrocic. Hotel jest bardzo zadbany, piekna plaza.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytaj dalej opinię
Lukasz, Wiek 26-30, przyjaciele

5.3
Hotel godny polecenia, aczkolwiek jedzenie bardzo średnie. Warto skorzystać z restauracji ala carte: mongolskiej i meksykańskiej. Pokoje duże, baseny duże i czyste, obsługa hotelowa bardzo przyjazna i uczynna, wszyscy uśmiechnięci. Animatorzy, w szcze... Czytaj dalej opinię
Agnieszka, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.7
Super hotel swietne jedzenie i przefajni animatarzy. polecam goraco ten hotel.Super pokoje, codziennie sprzatane. Kazdego dnia na łożku zastac mozna wsapaniała figure wykonaną z reczników. Obsługa hotelu bardzo mila. Czytaj dalej opinię
Martyna, Wiek 26-30, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada. Opinie i oceny Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.