Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park5.2 słońca z 3263 opinii5.2 słońca z 3263 opinii

Hurghada, Red Sea Safaga Road Ägypten, Egipt
90% Rekomendacja 5.2 /6 Średnia ocen
4.8

5.2
  • dobre wyposażenie pokoju
  • wielkość pokoju
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • udogodnienia dla dzieci

4.3333333333333
5.2

1083 opinie o hotelach dla

5.3
JA bylem pierwszy raz . podobalo mi się. Chętnie wrucę tu jeszcze raz. Najbardziej podobały mi się animacje. Wieczorne programy rozrywkowe prowadzone przez miejscowych artystow były fajne Czytaj dalej opinię
Robert, Wiek 41-45, para

5.5
Hotel z wyjtkowo luzna wakacyjn atmosfera, jedzenie jest bardzo dobre a alkoholu nie brakuje. Spedzilismy tutaj dwa tygodnie i jest to nasz 4 pobyt w egipcie i jak najbardziej hotel polecamy. Animacje odbywaja sie co wieczor dla dzieci a potem dla doro... Czytaj dalej opinię
Katarzyna, Wiek 31-35, para

5.7
Hotel dla lubacych wypoczynek przy basenie i na plazy. Liczne atrakcje w postaci zjezdzalni wodnych. Bardzo uprzejma obsluga i animatorzy. Ciekawe programy dla duzych i malych uzytkownikow. W restauracji kazdy znajdzie cos dla siebie, posilki sa smacz... Czytaj dalej opinię
Sylwia, Wiek 19-25, para

5.7
Wspaniale wakacje dla dwojga. Super wypoczynek. Szczegolnie polecam na miesiac miodowy. Wszystko na wysokim poziomie. Polecam wszystkim!!! Czytaj dalej opinię
Mateusz, Wiek 19-25, para

5.9
Hotel imponujący, na wysokim poziomie. Obsługa bardzo sympatyczna. Urozmaicone jedzenie. Sporo animacji w ciągu dnia, na pewno nie można się nudzić. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie :) Polecam!!! Czytaj dalej opinię
Anna, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada. Opinie i oceny Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.