Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park5.2 słońca z 3266 opinii5.2 słońca z 3266 opinii

Hurghada, Red Sea Safaga Road Ägypten, Egipt
90% Rekomendacja 5.2 /6 Średnia ocen

5.2
  • dobre wyposażenie pokoju
  • wielkość pokoju
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • udogodnienia dla dzieci

4.3333333333333
5.2

1086 opinie o hotelach dla

5.6
mozna szczerze polecic ten hotel ze wzgledu na dobre jedzenie , dyskoteka codziennnie orazb calo dobowy bar ogolem naprawde mozna wypoczac oraz kto lubi sie bawic nie bedzie zawiedziony!!! Czytaj dalej opinię
Kuba, Wiek 19-25, wczasy rodzinne

4.8
Pierwszy raz w Egipcie wiec moze nie mamy najlepszego doswiadczenia, ale na smakach sie troszke znamy i to co mozemy powiedziec o kuchni to w krotkich slowach... fatalna. Poza tym ok. !!! Czytaj dalej opinię
Marlena, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

5.1
Jakosc hotelu, basenow obsluga jak najbardziej na 4 gwiazdki. Aquapark swietna zabawa. Jezeli ktos byl w tych rejonach doksonale wie, ze rafy trzeba szukac najlepiejw czasie odplywu. Jedzenie jest po prostu... fatalne. Animacje sa super, zabawy przy p... Czytaj dalej opinię
Ewelina, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

5.3
JA bylem pierwszy raz . podobalo mi się. Chętnie wrucę tu jeszcze raz. Najbardziej podobały mi się animacje. Wieczorne programy rozrywkowe prowadzone przez miejscowych artystow były fajne Czytaj dalej opinię
Robert, Wiek 41-45, para

5.5
Hotel z wyjtkowo luzna wakacyjn atmosfera, jedzenie jest bardzo dobre a alkoholu nie brakuje. Spedzilismy tutaj dwa tygodnie i jest to nasz 4 pobyt w egipcie i jak najbardziej hotel polecamy. Animacje odbywaja sie co wieczor dla dzieci a potem dla doro... Czytaj dalej opinię
Katarzyna, Wiek 31-35, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada. Opinie i oceny Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.