Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park5.2 słońca z 3176 opinii

4.7

• dobre wyposażenie pokoju
  • wielkość pokoju
  • udogodnienia dla dzieci
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • wielkość łazienki
  • dobrą znajomość języków obcych
“Hotel Titanic Beach” czytaj więcej
kwiecień 2015, Joanna , 31-35
“Hotel jest mega wypasiony” czytaj więcej
marzec 2015, Dariusz , 19-25

5.4
4.3333333333333

1208 opinie o hotelach dla

5.8
Hotel godny polecenia, czas milo spedzony z przyjaciolmi!! Animatorzy przesympatyczni, zachecaj do zabaw i atrakcji. Mnostwo wycieczek poza hotel. Serdecznie polecam na wakacyjny wypad z przyjaciolmi!! Napewno tu wrocimy. Czytaj dalej opinię
Marta, Wiek 19-25, przyjaciele

Hotel fajny...super animacje zachecaja do zabawy;-))Oceniam na 5 * Przyjazni i bardzo sie staraja o mily klimat w hotelu.Pokoje rewelecja i panowie sprzatajacy tez .Bardzo polecam ten hotel Czytaj dalej opinię
Joanna, Wiek 31-35, przyjaciele

5.9
hotel bardzo przyjazny i mily goraco polecam dla rodzin z dziecmi nikt sie nie bedzie nudzil mnustwo atrakcji duzy wybor jedzenia mimo ze dosc monotonne kazdy znajdzie cos dla siebie ja bardzo chetnie tu wroce Czytaj dalej opinię
Katarzyna, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

5.3
Hotel wart jest swoich gwiazdek, jedzenie jest bardzo smaczne , pokoje czyste a obsluga hotelowa zawsze usmiechnieta i pomocna. w ciagu dnia czas umilaja wspaniali animatorzy ktorzy prowadza rozne gry i zabawy. polecam ten hotel wszystkim sama tu wroce. Czytaj dalej opinię
Magdalena, Wiek 19-25, para

5.3
hotel jest super. fajnie sie odpoczywa sa fajne widoki mozna super spedzic czsas z animatorami ktorzy umilaja wolno uplywajacy czas. co do jedzenia jest ok tylko mogloby byc bardziej roznorodne. ogolnie jest super p[olecam to miejsce ludziom ktorzy chc... Czytaj dalej opinię
Agnieszka, Wiek 26-30, przyjaciele

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada. Opinie i oceny Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.