Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park5.1 słońca z 1955 opinii

4.6

• wielkość łazienki
  • udogodnienia dla dzieci
  • dobre wyposażenie pokoju
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • wielkość pokoju
  • sport i atrakcje w hotelu
“Udane wakacje” czytaj więcej

5.3
4.6
4.25

1333 opinie o hotelach dla

bylem kilkukrotnie w egipcie i ten hotel jest najlepszy pod kazdym wzgledem. napewno tu wroce. Jedzenie i animacje jak i czystosc hotelu jest ok animacje dla dzieci sa rewelacyjne, duzo roznych konkurencji i roznego rodzaju gier polecam rodzinom z d... Czytaj dalej opinię
Tomasz, Wiek 31-35, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

wszystko w jak najlepszym pozadku animacje dla dzieci jak najbardziej na poziomie jedzenie dobre wszysct znajda cos dla siebie kolacje tematyczne nadrabiaja zaleglosci dzieci nie maja powodow do narzekan i nudy baseny rewelacja Czytaj dalej opinię
Tomasz, Wiek 31-35, para

Super wakacje w super miejscu. Różnorodne i smaczne posiłki. Wiele restauracji tematycznych. Miła, zawsze usmiehnieta obsługa. Kreatywni oraz zabawni animatorzy oraz piękna pogoda przez cały czas Czytaj dalej opinię
Karol, Wiek 19-25, przyjaciele

Ogromny i przepiękny hotel. Genialna kuchnia. Niesamowici animatorzy w tym Kimo (Olisadebe). Rozrywka na najwyższym poziomie. W hotelu można czuć się bardzo bezpiecznie. Świetna pogoda każdego dnia Czytaj dalej opinię
Kamil, Wiek 19-25, przyjaciele

5.6
To były nasze pierwsze wakacje w Egipcie. Wszystko przebiegało zgodnie z planem, do niczego nie mogliśmy się przyczepić. Najbardziej podobało nam się to, że mogliśmy wybierać z wielu rodzaju aktywności na miejscu - animacje, aquapark, codzinne show, ... Czytaj dalej opinię
Iwona, Wiek 26-30, przyjaciele

Szukasz opinii o Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada. Opinie i oceny Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.