Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park5.2 słońca z 3319 opinii5.2 słońca z 3319 opinii

Hurghada, Red Sea Safaga Road Ägypten, Egipt
90% Rekomendacja 5.2 /6 Średnia ocen
5.5
4.8

5.2
  • wielkość pokoju
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • dobre wyposażenie pokoju
  • wielkość łazienki
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
“Niezapomniane wakacje” czytaj więcej
lipiec 2014, Karolina , 19-25
“Dobrze, super, fajny hotel” czytaj więcej
lipiec 2014, Aleksandra , 26-30

4.3333333333333
5.2

1040 opinie o hotelach dla

5.7
Wakacje wspominam bardzo dobrze, hotel goraco polecam. Jedzie takie sobie, alkohole egipskie, lepiej brac wodke z polski. Animacje sa bardzo dobre, polecam Piana Party , ktora znajduje sie 20 metrow od hotelu. Bilety mozna nabyc u animatorek :) Czytaj dalej opinię
Michał, Wiek 19-25, przyjaciele

5.6
Rewelacyjne wakacje, byłem z grupą znajomych i przez tydzień wybawiliśmy się bardzo dobrze. Idzie odpocząć, ale także się wyszaleć na zjeżdzalniach i na animacjach. Animatorzy mówią po polsku. Czytaj dalej opinię
Łukasz, Wiek 19-25, przyjaciele

5.6
Polecaqm wsztstkim polakom, jest tu nas pełno i nawet animatorzy mówią płynnie po polsku. Jedzenie słabe, ale na szczęście jest opcja a la carte. Włoska kuchnia jest wyśmienita. Dużo atrakcji i zjeżdżalni. Czytaj dalej opinię
Adam, Wiek 19-25, przyjaciele

5.7
polecam naprwde suer hotel animace dla dzieci i dorosych, Animtorzy sa bvardzo bardzo pozytywnie nastawieni do Polako meeeeega...... Idealne wakacje ........!!! Czytaj dalej opinię
Barbara, Wiek 26-30, para

5.9
Szczególnie poecam dla osób młodych wrazz dziećmi.)!! Wspaniały hotel dla osób pragnących aktywnego wypoczynku!) Czytaj dalej opinię
Maciej, Wiek 26-30, para

[1] | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10...11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 208 dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park w Hurghada. Opinie i oceny Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.