Hotel Dolphin Marina4.2 słońca z 55 opinii

Saints Constantine & Helena Resort 9600 Saints Constantine and Helena Resort, Bułgaria
56% Rekomendacja 4.2 /6 Średnia ocen
4.1
3.8

• odległość do plaży
  • sklepy w okolicy
“Polecam, możnaby urozmaicić obiady dla dzieci” czytaj więcej
sierpień 2016, Anna , 36-40
“Bardzo udany pobyt, super hotel” czytaj więcej
lipiec 2016, Joanna , 31-35

3.8
4.5
3.5

56 opinie o hotelach dla

przyjedz bedziesz zdowolony okolica super ludzie zyczliwi , polscy animatorzy , duży obiekt , mila atmosfera , super pogoda Czytaj dalej opinię
Sierpień 16
Anna, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

3.1
Szkoda że nie doczytałam opinii o hotelu. Katastrofa ... jedzenie okropne i codzinnie to samo. Pani z biura zachwalala ze dla dzieci idealny- a w menu dla dzieci NIC , wystające śruby na basenie , popękane zjeżdżalnie i kafle- zdjęcia sa chyba zrobione... Czytaj dalej opinię
Gosza, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

czas spedzony w hotelu to bardzo udany urlop. bylo cudownie, wszystkim polecam ten hotel. czysty, mila obsluga i bardzo pomocna Czytaj dalej opinię
Joanna, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Milosnicy lobby baru - bedziecie zadowoleni, bar otwarty 24/h dobe. Dla mnie istotnym bylo, ze wszystkie pokoje sa z widokiem na morze. Czytaj dalej opinię
Damian, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

pobyt i polozenie hotelu bardzo dobre praktycznie na plazy pokoje dobrze wyposarzone i przestronne jedzenie bardzo dobre infrastrukur rowniez baseny i zjezdzlnie wcalym komplekesie jedynym mnkamentem jestbrk zasiegu wi fi i przydalaby sie moze mala ... Czytaj dalej opinię
grazyna, Wiek 56-60, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Hotel Dolphin Marina w Sveti Konstantin? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Dolphin Marina Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Dolphin Marina Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Dolphin Marina w Sveti Konstantin. Opinie i oceny Hotel Dolphin Marina pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.