Seramar Sunna Park Hotel & Apartments4.7 słońca z 229 opinii

4.9
5.3
4.2

4.7
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • sklepy w okolicy
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
  • piękną plażę

4.2
4.5
3.9166666666667

Opinie w archiwum: 6 dla

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Pokoje były ok, wystarczające wyposażenie, ładny widok na morze. Mieliśmy szczęście i dostaliśmy pokój na 5. piętrze. Czysto, tylko łóżka - ścielone, ale prześcieradło wymieniane co dwa dni. Mieliśmy AI, nigdy więcej. Drinki z automatu!!! bardzo dobr... Czytaj dalej opinię
Lipiec 10
Rita, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Seramar Sunna Park Hotel & Apartments w Paguera / Peguera? Dowiedz się jak inni ocenili Seramar Sunna Park Hotel & Apartments Hiszpania. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Seramar Sunna Park Hotel & Apartments Hiszpania. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Seramar Sunna Park Hotel & Apartments w Paguera / Peguera. Opinie i oceny Seramar Sunna Park Hotel & Apartments pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.