Hotel Leśny GródHotel Leśny Gród

Brak opinii dla hotelu Hotel Leśny Gród

Grudzień 4℃ 1h 17 dni
Styczeń 1℃ 2h 16 dni
Luty 2℃ 2h 14 dni

W tej chwili nie mamy jeszcze filmu o hotelu Hotel Leśny Gród od żadnego urlopowicza.

Opinie w archiwum: 3 dla

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Wspaniała atmosfera, doskonałe jedzenie, cisza, masaże lecznicze i inne zabiegi w przystępnej cenie, ok-300 m od głównego spacerowo-zdrojowego ciągu - czyli wszystko to czego potrzeba dla krótkiej, acz treściwej regeneracji organizmu. Polecamy: Sabina ... Czytaj dalej opinię
Maj 11
Stefan, Wiek 56-60, para

w archiwum
Hotel przypomina stary zamek położony w lesie. Bardzo ładne dekoracje, czysto. W cenie mieliśmy śniadanie i obiad, o jakość napiszemy później. Byliśmy bardzo zadowoleni. Właścicielami jest Wiola i Jasiek, 2 świetnych ludzi. Wielkość? Sporo miejsca. ... Czytaj dalej opinię
Kwiecień 10
Asoll, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

w archiwum
Najwiekszy plus to zdecydowanie okolica. Przytulne pomieszczenia, bardzo dobry stan lazienek, pomocna i zyczliwa obsluga. Jedzenie smaczne. Piekne widoki zza okien. Podobalo sie wszystkim- mezowi, synowi i mi. Czytaj dalej opinię
Maj 09
Karolina, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Leśny Gród w Świeradów Zdrój? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Leśny Gród Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Leśny Gród Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Leśny Gród w Świeradów Zdrój. Opinie i oceny Hotel Leśny Gród pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.