Hotel ArtiHotel Arti

Brak opinii dla hotelu Hotel Arti

Listopad 6℃ 1h 12 dni
Grudzień 2℃ 1h 13 dni
Styczeń -1℃ 1h 11 dni

W tej chwili nie mamy jeszcze filmu o hotelu Hotel Arti od żadnego urlopowicza.

1 opinia w archiwum

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Według mnie hotyel spełnia wszystkie standardy, szczególnie biorąc pod uwagę tak niewielką miejscowość jak Gołdap. Sala jest piękna, pokoje czyste i bardzo nowoczesne. Zjeździłem wiele w swoim życiu dlatego też mam do czego porównać owy hotel i muszę p... Czytaj dalej opinię
Sierpień 12
Olaf, Wiek 26-30, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Arti w Gołdap? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Arti Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Arti Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Arti w Gołdap. Opinie i oceny Hotel Arti pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.