Hotel ArtiHotel Arti

ul. Podgórna 2 , Polska
Zdjęcia - Hotel Arti Gołdap

Brak opinii dla hotelu Hotel Arti

Maj 17℃ 8h 8 dni
Czerwiec 21℃ 9h 9 dni
Lipiec 22℃ 8h 10 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Hotel Arti.

1 opinia w archiwum

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Według mnie hotyel spełnia wszystkie standardy, szczególnie biorąc pod uwagę tak niewielką miejscowość jak Gołdap. Sala jest piękna, pokoje czyste i bardzo nowoczesne. Zjeździłem wiele w swoim życiu dlatego też mam do czego porównać owy hotel i muszę p... Czytaj dalej opinię
Sierpień 12
,
Olaf, Wiek 26-30, para


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Hotel Arti w Gołdap? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Arti Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Arti Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Arti w Gołdap. Opinie i oceny Hotel Arti pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index