Hotel NeptunHotel Neptun

Brak opinii dla hotelu Hotel Neptun

Lipiec 28℃ 10h 10 dni 23℃
Sierpień 28℃ 8h 8 dni 24℃
Wrzesień 24℃ 7h 9 dni 22℃

W tej chwili nie mamy jeszcze filmu o hotelu Hotel Neptun od żadnego urlopowicza.

1 opinia w archiwum dla

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Hotel Neptun jest w dobrym stanie. Restauracja i bar były bardzo czyste. Wielkość pokoju była wystarczająca. Mieliśmy pokój bez widoku na morze. Hotel mieści się w mieście i byliśmy już wcześniej nastawieni na drobny hałas i nie byliśmy zawiedzeni. Ni... Czytaj dalej opinię
Lipiec 09
Anna, Wiek 19-25, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Neptun w Porec? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Neptun Chorwacja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Neptun Chorwacja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Neptun w Porec. Opinie i oceny Hotel Neptun pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.