Hotel Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort5 słońca z 122 opinii

• piękny basen
  • wielkość łazienki
  • dobre wyposażenie pokoju
  • czystość w pokoju
“Cudny hotel i najlepsze wakacje” czytaj więcej
maj 2014, Paulina , 31-35

5.1
4.1666666666667

302 opinie o hotelach dla

5.9
Byłem, polecam i wrócę !! Obsluga i personel na szóstkę, czystość OK, jedzenie bardzo pyszne i kosmiczne ilosci jedzenia. Baseny prześliczne ! Wielki obiekt, przez tydzien nie mialem okazji wszystkiego zwiedzić ;) Z czystym sumieniem polecam !! Czytaj dalej opinię
Waldemar, Wiek 31-35, para

5.3
Polecam !! Ale niestety posilki nie przypadly nam do gustu, posilki malo urozmaicone i animacja rowniez. po kilku dniach wszystko sie powtarza. Kelnerzy wszystko potrafia zalatwic :) warto pojechac Czytaj dalej opinię
Magda, Wiek 19-25, przyjaciele

5.1
wszystko ok. jedzenie nie świeże, ale to pewnie z powodu sytuacji politycznej w egipcie, animacje monotonne, codziennie to samo, obsługa miła sympatyczna, uczynni, pokoje są w dobrym stanie, Polecam korzystać z wycieczek u "Adama" z nim zawsze można si... Czytaj dalej opinię
Dominik, Wiek 19-25, przyjaciele

hotel wpanialy otoczenie rowniez obsluga bardzo pomocna spedzilam tam wspaniale wakacje nie byl to moj pierwszy pobyt w egipcie wiec mam porownanie dla mnie duze 5 gwiazdek .pomimo sytuacji jaka w sierpniu panowala w tym kraju i oblozenie hotelu bylo w... Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
Mariola, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

polecamy polecamy, bardzo fajny i przyjazny hotel dla rodzin z dziecmi,animatorzy rewelacja-pani aneta i natalia które serdecznie pozdrawiamy:-) baseny ok plaza blisko i czysta...jeszcze raz polecamy wszystkim! Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
Dawid, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

« powrót 1 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | [7] | 8 | 9 | 10 | 11 | 12...13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 61 dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort w Nabq Bay? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort w Nabq Bay. Opinie i oceny Hotel Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.