Hotel Adam & Spa5 słońca z 10 opinii

Kudowa-Zdrój ul. Lubelska 1A, 57-350 Kudowa Zdrój, Polska
80% Rekomendacja 5 /6 Średnia ocen
4.8

Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Zdecydowanie polecam” czytaj więcej

5.1
4.1666666666667

11 opinie o hotelach dla

3.3
Hotel swoją świetność miał dobre kilka lat temu. Wykładziny zużyte, meble z chin wysłużone, poodzierane, obsługa miła, ale niestety menedżerka do wymiany (chyba, że właściciel niereformowalny). Jedzenie totalna porażka - jak najtaniej, porcje dla przed... Czytaj dalej opinię
Listopad 14
Tomasz, Wiek 36-40, samemu

5.8
Wszystko było ok. Panie w recepcji bardzo wyrozumiałe. Obsługa hotelu miła i życzliwa. Kuchnia bardzo dobra. Okolica cicha spokojna. Cena za pobyt bardzo atrakcyjna. Polecam. Jacek z rodziną. Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Jacek, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

Godny polecenia hotel, bardzo fajny i sympatyczny personel, który fajnie odpowiadał na pytania i zawsze dzielił się dobrą radą. Świetne miejsce! Czytaj dalej opinię
Czerwiec 14
Bruno, Wiek 56-60, para

4.9
Idealne miejsce na wypoczynek. Bardzo dobre traktowanie, miła i rodzinna atmosfera. Personel był kompetentny z dobrą znajomością języków. Jedzenie w porządku (super śniadanie). Czytaj dalej opinię
Kwiecień 14
Dieter, Wiek 51-55, para

4.9
Przyjechaliśmy na tygodniowy urlop z zabiegami leczniczymi do hotelu Adam & Spa. Było naprawdę super, hotel zasługuje moim zdaniem na 4 gwiazdki. Świetne wyposażenie i fantastyczna strefa spa. Personel był bardzo sympatyczny, jedzenie nam smakowało. ... Czytaj dalej opinię
Marzec 14
Annette, Wiek 66-70, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Adam & Spa w Kudowa Zdrój? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Adam & Spa Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Adam & Spa Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Adam & Spa w Kudowa Zdrój. Opinie i oceny Hotel Adam & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.