Hotel Adam & Spa5 słońca z 14 opinii

Kudowa-Zdrój ul. Lubelska 1A, 57-350 Kudowa Zdrój, Polska
79% Rekomendacja 5 /6 Średnia ocen
5.1

• piękną restaurację
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • wielkość łazienki

4.9
5.1
4.1666666666667

18 opinie o hotelach dla

Uważam razem z żoną, że Hotel Adam Spa jest najlepszy. Już na samym wejściu czuć przyjazną atmosferę. Wnętrza są przepiękne i nie rozumiem opinii gdzie opisane było, że są stare wykładziny. Jestem w szoku, ponieważ to hotel z wyższej półki i nie mogą s... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 15
Grażyna, Wiek 41-45, para

5.8
Hotel fajny, cicho w pokojach nie słychać sąsiadów. Obsługa miła i kompetentna. Basem mógłby być większy. Jedzenie dobre, urozmaicone. Blisko do centrum Kudowej. Spa bardzo dobre wręcz super. Czytaj dalej opinię
Czerwiec 15
Tadeusz, Wiek 61-65, para

5.7
Z hotelu byliśmy bardzo zadowoleni, był taki, jaki sobie życzyliśmy. To była przyjemność spędzić tam czas. Również Kudowa jest ładna. Czytaj dalej opinię
Kwiecień 15
Hermann, Wiek >70, para

5.5
hotel średniej wielkości, czysty korzystaliśmy z dwóch posiłków: śniadania, obiadokolacje przewaga gości z Niemiec pokój czysty, balkon, umeblowanie gustowne minusem jest brak lodówki personel uprzejmy, pokoje sprzątane codziennie śniadania w formi... Czytaj dalej opinię
Marzec 15
Ania, Wiek 41-45, para

4.4
Hotel dość przyjemny, jednak dla dzieci poza basenem atrakcji tam nie ma. Za to dobra lokalizacja aby wyjść na spacer do miasta czy wyskoczyć autem do Czech. Co do usług SPA się nie wypowiem bo nie skorzystaliśmy. Czytaj dalej opinię
Styczeń 15
Bartłomiej, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Adam & Spa w Kudowa Zdrój? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Adam & Spa Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Adam & Spa Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Adam & Spa w Kudowa Zdrój. Opinie i oceny Hotel Adam & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.