Hotel Adam & Spa5 słońca z 15 opinii

73% Rekomendacja 5 /6 Średnia ocen
4.9

• piękną restaurację
  • stan hotelu
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • ogólną czystość

4.9
4.1666666666667

20 opinie o hotelach dla

4.8
Hotel bardzo duzy ładnie utrzymany. Kwiaty na balkonach ale tylko na tych od strony ulicy ;) Ci co maja balkony od strony podwórka kwiatów nie maja ;) Bardzo mały w stosunku do ilości pokoi parking. Max 10 samochodów na parkingu zamykanym przy hotelu r... Czytaj dalej opinię
Lipiec 15
Magdalena, Wiek 36-40, para

5.7
Byłam w hotelu Adam Spa wraz z przyjaciółką. Napewno będziemy do niego wracać, ze względu na profesjonalną obsługę, wysoki standard pokoi i świetne Spa . Podobało nam się luksusowe wnętrze, ogromny basen i pyszne jedzenie. Czytaj dalej opinię
Lipiec 15
Amanda, Wiek 19-25, przyjaciele

Uważam razem z żoną, że Hotel Adam Spa jest najlepszy. Już na samym wejściu czuć przyjazną atmosferę. Wnętrza są przepiękne i nie rozumiem opinii gdzie opisane było, że są stare wykładziny. Jestem w szoku, ponieważ to hotel z wyższej półki i nie mogą s... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 15
Grażyna, Wiek 41-45, para

5.8
Hotel fajny, cicho w pokojach nie słychać sąsiadów. Obsługa miła i kompetentna. Basem mógłby być większy. Jedzenie dobre, urozmaicone. Blisko do centrum Kudowej. Spa bardzo dobre wręcz super. Czytaj dalej opinię
Czerwiec 15
Tadeusz, Wiek 61-65, para

5.7
Z hotelu byliśmy bardzo zadowoleni, był taki, jaki sobie życzyliśmy. To była przyjemność spędzić tam czas. Również Kudowa jest ładna. Czytaj dalej opinię
Kwiecień 15
Hermann, Wiek >70, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Adam & Spa w Kudowa Zdrój? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Adam & Spa Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Adam & Spa Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Adam & Spa w Kudowa Zdrój. Opinie i oceny Hotel Adam & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.