Hotel Adam & Spa5.1 słońca z 9 opinii

89% Rekomendacja 5.1 /6 Średnia ocen
4.8
5.4

5.1
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Zdecydowanie polecam” czytaj więcej

4.8
4.25

7 opinie o hotelach dla

5.8
Wszystko było ok. Panie w recepcji bardzo wyrozumiałe. Obsługa hotelu miła i życzliwa. Kuchnia bardzo dobra. Okolica cicha spokojna. Cena za pobyt bardzo atrakcyjna. Polecam. Jacek z rodziną. Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Jacek, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

4.2
Hotel nastawiony typowo na gości z niemiec. Pani na recepcji roztargiona i kaze płacic za drinki już w drugim dniu pobytu , posiłki w innej sali niż niemcy , jaccuzi też dla nich -NIE POLECAMY!! Czytaj dalej opinię
Listopad 13
Witold, Wiek 46-50, para

5.7
Witam byłam w czerwcu 2013roku na wczasach z rehabilitacją,jestem zachwycona pobytem,wyposażenie luxusowe,jedzenie pyszne i urozmaicone szef kuchni gotuje na +5 mam zamiar powtórzyć pobyt w 2014r jadwiga z Gliwic Czytaj dalej opinię
Czerwiec 13
Jadwiga, Wiek 61-65, samemu

4.3
Hotel zrobił bardzo dobre wrażenie, wystrój jest czasami lepsze niż w 3 gwiazdkowym hotelu. Czystość w pokojach była zadowalająca, co nie dziwi przy czasie czyszczenia dłuższym niż 5 minut. Śniadanie było wspaniałe, z wyjątkiem kawy, obiad taki sobie... Czytaj dalej opinię
Październik 12
Hans, Wiek 66-70, para

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Pension Adam&Spa ma do dyspozycji gości ponad 100 pokoi. Budynek został w 2005 roku dokładnie wyremontowany. Hotel utrzymany jest w niezłym stanie. Czystość nie pozostawiała nic do życzenia. Poza nami było kilku Niemców oraz Polacy, głównie rodziny ... Czytaj dalej opinię
Sierpień 11
Yvonne, Wiek 66-70, przyjaciele

[1] | 2dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Adam & Spa w Kudowa Zdrój? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Adam & Spa Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Adam & Spa Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Adam & Spa w Kudowa Zdrój. Opinie i oceny Hotel Adam & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.