Gościniec Leśny Dwór

75% Rekomendacja 5.2 /6 Średnia ocen
5.4
5.9

5.2
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Majówka w pensjonacie Leśny Dwór” czytaj więcej

5.8
4.3333333333333
5.2

5 opinie o hotelach

Jeżeli chce ktoś spędzić fajny weekend w Karpaczu z dobrym jedzeniem pod nosem, fajną i miłą obsługą to polecam ten pensjonat. Ja i mój chłopak spędziliśmy majówkę w Leśnym Dworze i na pewno tu wrócimy, bo warto. Czytaj dalej opinię
Maj 14
Marta, Wiek 26-30, para

5.8
Początkiem czerwca było dość chłodno i deszczowo w Karpaczy, a w pokojach cieplutko, na grzejnikach można było wysuszyć przemoknięte ubranie i buty, łóżka bardzo wygodne, jednak największe wrażenie zrobiła na mnie włoska kuchnia. Zjadłem tam najlepszą ... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 13
Tomek, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

3.3
dobre nastawienie na podstawie stron i zdjec, zmienilo sie na miejscu, przyjazna obsluga, szybka reakcja na pytania mailowe, ale jeszcze sporo pracy, konieczna modernizacja pokoi, nie za te cene, Czytaj dalej opinię
Kwiecień 13
Monika, Wiek 31-35, para

5.5
Dobra lokalizacja obiektu przy samym wyciągu, jedzenie włoskie przepyszne, dzieci zachwycone były pizzą. W okolicy Tropikana z wspaniałymi basenami i atrakcjami dla dzieci. Miło spędziliśmy czas w Gościńcu napewno tam wrócimy Czytaj dalej opinię
Grudzień 12
Ewa, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Nawet mojej żonie która non stop marudzi podobało się. Lokalizacja ok. Już dawno nie miałem takiego udanego urlopu - głównie ze względu na żonę. Zwykle słyszę: za daleko, za drogo, Tutaj o dziwo wszystko było ok Czytaj dalej opinię
Maj 12
Franek, Wiek 31-35, samemu

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Gościniec Leśny Dwór w Karpacz? Dowiedz się jak inni ocenili Gościniec Leśny Dwór Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Gościniec Leśny Dwór Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Gościniec Leśny Dwór w Karpacz. Opinie i oceny Gościniec Leśny Dwór pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.