Gościniec Leśny Dwór

5.2
5.9
5.3

4.9
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Rewelacja” czytaj więcej
czerwiec 2013, Tomek , 46-50
“Świetnie położone miejsce przy wyciągu” czytaj więcej
grudzień 2012, Ewa , 36-40

4.0833333333333
4.9

3 opinie o hotelach

5.8
Początkiem czerwca było dość chłodno i deszczowo w Karpaczy, a w pokojach cieplutko, na grzejnikach można było wysuszyć przemoknięte ubranie i buty, łóżka bardzo wygodne, jednak największe wrażenie zrobiła na mnie włoska kuchnia. Zjadłem tam najlepszą ... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 13
Tomek, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

3.3
dobre nastawienie na podstawie stron i zdjec, zmienilo sie na miejscu, przyjazna obsluga, szybka reakcja na pytania mailowe, ale jeszcze sporo pracy, konieczna modernizacja pokoi, nie za te cene, Czytaj dalej opinię
Kwiecień 13
Monika, Wiek 31-35, para

5.5
Dobra lokalizacja obiektu przy samym wyciągu, jedzenie włoskie przepyszne, dzieci zachwycone były pizzą. W okolicy Tropikana z wspaniałymi basenami i atrakcjami dla dzieci. Miło spędziliśmy czas w Gościńcu napewno tam wrócimy Czytaj dalej opinię
Grudzień 12
Ewa, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Gościniec Leśny Dwór w Karpacz? Dowiedz się jak inni ocenili Gościniec Leśny Dwór Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Gościniec Leśny Dwór Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Gościniec Leśny Dwór w Karpacz. Opinie i oceny Gościniec Leśny Dwór pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.