Gościniec Leśny Dwór

5.2
5.6
5.7

5.4
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Majówka w pensjonacie Leśny Dwór” czytaj więcej
maj 2014, Marta , 26-30
“Dobre miejsce na wypad w góry” czytaj więcej
sierpień 2014, Wiktoria , 26-30

4.5
5.4

7 opinie o hotelach

5.9
Pokoje bardzo fajne, byliśmy na tydzień czasu na wakacyjny wypad i wszystko grało. Jedzenie na śniadania dobre, różnorodne. Lokalizacja bardzo dobra blisko na wypad na Śnieżkę i inne atrakcje Karpacza. Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Wiktoria, Wiek 26-30, para

5.9
Polecaliśmy z żoną na weekend, z racji że jeszcze nie byliśmy w Karpaczu, a mamy go raptem 2 godzinki do Karpacza to postanowiliśmy go zwiedzić. Plusem Gościńca jest jego bliskość do wyciągów, jakbyśmy wzięli inny pokój w centrum to musielibyśmy jeździ... Czytaj dalej opinię
Lipiec 14
Eugeniusz, Wiek 46-50, para

Jeżeli chce ktoś spędzić fajny weekend w Karpaczu z dobrym jedzeniem pod nosem, fajną i miłą obsługą to polecam ten pensjonat. Ja i mój chłopak spędziliśmy majówkę w Leśnym Dworze i na pewno tu wrócimy, bo warto. Czytaj dalej opinię
Maj 14
Marta, Wiek 26-30, para

5.8
Początkiem czerwca było dość chłodno i deszczowo w Karpaczy, a w pokojach cieplutko, na grzejnikach można było wysuszyć przemoknięte ubranie i buty, łóżka bardzo wygodne, jednak największe wrażenie zrobiła na mnie włoska kuchnia. Zjadłem tam najlepszą ... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 13
Tomek, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

3.3
dobre nastawienie na podstawie stron i zdjec, zmienilo sie na miejscu, przyjazna obsluga, szybka reakcja na pytania mailowe, ale jeszcze sporo pracy, konieczna modernizacja pokoi, nie za te cene, Czytaj dalej opinię
Kwiecień 13
Monika, Wiek 31-35, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Gościniec Leśny Dwór w Karpacz? Dowiedz się jak inni ocenili Gościniec Leśny Dwór Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Gościniec Leśny Dwór Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Gościniec Leśny Dwór w Karpacz. Opinie i oceny Gościniec Leśny Dwór pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.