Hotel Mitsis Faliraki Beach5.5 słońca z 774 opinii

95% Rekomendacja 5.5 /6 Średnia ocen
5.2

5.5
  • odległość do plaży
  • dobrą znajomość języków obcych
  • przyjazny personel
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • piękny basen
  • czystość w restauracji
“Bardzo polecam na Rodosie!” czytaj więcej
wrzesień 2016, Ola , 41-45
“Gorąco polecam - dla każdego!” czytaj więcej
wrzesień 2016, Justyna , 26-30

5.2
4.5833333333333
5.5

83 opinie o hotelach dla

Hotel znajduje sie bezposrednio przy plazy. W naszej ocenie jest to miejsce idealne zarowno dla par, grup znajomych, rodzin i mlodziezy. Goscie przyjezdzaja przede wszystkim z Niemiec, duzo jest Polakow, Rosjan i Francuzow, slychac takze jezyki skandyn... Czytaj dalej opinię
Październik 16
Monika, Wiek 26-30, przyjaciele

Byliśmy z mężem we wrześniu! Bardzo nam się spodobało i dlatego polecam wszystkim. Dla pary to fantastyczne miejsce, ale również dużo ludzi było z dziećmi! Najfajniejsze tam są ludzi i plaża! I crepe, naprawdę +2 kg, ale warto spróbować!!! :) Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Ola, Wiek 41-45, para

Hotel położony bezpośrednio przy plaży. Składa się z dwóch budynków. Głowny z około 300 pokoi i budynek z pokojami rodzinnymi 10 pokoi. Na terenie obiektu znajdują się 3 bary, jedna restauracja główna i 5 restauracji a'la carte (włoska, azjatycka, sush... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Justyna, Wiek 26-30, przyjaciele

Wspaniały hotel. Bardzo dobra obsługa. Przy plaży. Pokoje codziennie sprzątane. Mini barek codziennie napełniany. Polecam wszystkim. Bardzo wysoki standard sieci Mitsis. Niezapomniane wakacje. Czytaj dalej opinię
Sierpień 16
Teresa, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.9
Pokoje czyste, zadbane. Jedzenie bardzo dobre, obsługa przemiła, zwłaszcza w barach przy basenach. Oprócz tego codzienne animacje, duży basen, plaża przy hotelu, po prostu bajka. Naprawdę polecam! Czytaj dalej opinię
Lipiec 16
Elwira, Wiek 26-30, para

Szukasz opinii o Hotel Mitsis Faliraki Beach w Faliraki? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Mitsis Faliraki Beach Grecja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Mitsis Faliraki Beach Grecja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Mitsis Faliraki Beach w Faliraki. Opinie i oceny Hotel Mitsis Faliraki Beach pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.