Hotel Paula Spa

5.5
4.8
5.3

• przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • dogodny Check in/Check out
  • piękny basen
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • czystość w restauracji

5.5
4.3333333333333

35 opinie o hotelach dla

4.1
Bardzo głośne miejsce przez deptak i plac zabaw. Nie jest to dobre miejsce dla osób szukających spokoju. Pokoje były słabo sprzątane. Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Jens, Wiek 51-55, para

4.9
To były bardzo miłe wakacje, nie przeszkadzało nam, że obiadokolacja była od 17:00 do 18:00. Piękna pogoda, można spędzać dużo czasu na plaży. Czytaj dalej opinię
Klaus-Dieter, Wiek 56-60, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

4.6
Zarezerwowaliśmy to miejsce i nie żałujemy. Dostaliśmy pokój koło recepcji. Było przez to bardzo głośno, wszyscy przechodzili obok naszego pokoju. Personel był bardzo przyjazny i uprzejmy, można popracować nieco nad sprzątaniem. Brakowało ręczni... Czytaj dalej opinię
Heike, Wiek 41-45, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

5.4
Spędziliśmy w hotelu Paula Spa 4 noce i byliśmy bardzo zadowoleni. Zarezerwowaliśmy opcję z niepełnym wyżywieniem. Jedzenie było zawsze świeże, smaczne, różnorodne. Plaża była piaszczysta i można było do niej dojść w 2 minuty (pieszo). Hotel był czysty... Czytaj dalej opinię
Mira, Wiek 56-60, para
Opinie czytano 108 razy - 0% pomocna

4.6
Dobry hotel, bardzo zadbany. Idealny dla krótki urlop. Personel bardzo przyjazny, mówi po niemiecku i jest bardo miły dla gości. Czytaj dalej opinię
Czerwiec 14
Manfred, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Paula Spa w Pobierowo/Poberow? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Paula Spa Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Paula Spa Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Paula Spa w Pobierowo/Poberow. Opinie i oceny Hotel Paula Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.