Pensjonat Karkonoski5.5 słońca z 13 opinii

100% Rekomendacja 5.5 /6 Średnia ocen
5.8
5.4

5.5
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Wymarzone miejsce na wypoczynek” czytaj więcej
styczeń 2014, Agnieszka , 31-35
“Juz planujemy kolejny pobyt!” czytaj więcej
grudzień 2013, Arletta , 31-35

5.8
4.5833333333333

42 opinie o hotelach dla

5.1
Polecam pensjonat Karkonoski. Personel był kompetentny, pomocny i bardzo sympatyczny. Parking jest bardzo dobrze zabezpieczony. Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Petra, Wiek 66-70, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Podczas naszego dwudniowego pobytu tutaj czuliśmy się bardzo dobrze. Personel był uprzejmy i pomocny. Z pewnością podczas naszej kolejnej wizyty w tych okolicach, znów zatrzymamy się w tym samym miejscu. Czytaj dalej opinię
Maj 14
Horst, Wiek >70, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

5.6
Polecam wszystkim Pensjonat Karkonoski Spa:)Miła atmosfera,personel rewelacja no i jedzenie po prostu bomba::)idealne miejsce dla rodzin z dziecmi.fajna sala zabaw dla maluchów,no i wpaniałe Spa:)POLECAM:) Czytaj dalej opinię
Piotr, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.7
Bardzo się cieszę, że na wypoczynek w Karpaczu wybrałam właśnie Pensjonat Karkonoski, ponieważ jest to cudowne miejsce, bardzo miła obsługa i wyśmienite JEDZENIE :-). Pokoje bardzo ładnie urządzone i czyściutkie. Również SPA na bardzo wysokim poziomie ... Czytaj dalej opinię
Katarzyna, Wiek 26-30, para

Pokoje duże, czyste. Śniadania w formie bufetu- duży wybór smacznych potraw. Pensjonat przyjazny dzieciom- posiada salę zabaw oraz kącik zabaw w jadalni. Dla personelu nie ma rzeczy niemożliwych, odpowiedzą na każde pytanie, spełnią każdą prośbę. Pokoj... Czytaj dalej opinię
Agnieszka, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Pensjonat Karkonoski w Karpacz? Dowiedz się jak inni ocenili Pensjonat Karkonoski Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Pensjonat Karkonoski Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Pensjonat Karkonoski w Karpacz. Opinie i oceny Pensjonat Karkonoski pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.