w archiwum Opinia o hotelu Hotel Riu Helios

od

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Patrick?
Opinia została przeczytana 2151 razy.
3 / 3 Użytkowników (100%) uznało tę ocenę jako pomocną.
Z: Niemcy
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.8

Riu Helios w Słonecznym Brzegu *

Na pierwszy rzut oka hotel Riu Helios jest niepozorny. Oba kompleksy są ze sobą połączone. W środku - serce hotelu - recepcja, lobby bar, basen i restauracje.

Od razu po przybyciu dostaliśmy kartę do pokoju. Personel proponował nam pomoc z walizkami i znalezieniem pokoju.

Po wejściu do pokoju byliśmy zachwyceni pięknym widokiem na morze, ogromny balkonem, dużą i przede wszytskim czystą łazienką i salonem. Pokój pachniał bardzo świeżo, tak jakby dopiero co był odnowiony.

Wszytskie obiekty należące do hotelu i ogólnie cały ośrodek równiez były bardzo czyste i pięknie zaaranżowane.

Hotel jest hotelem z opcją allinklusive i nie było chyba nikogo kto nie miałby specjalnej opaski ai.

Struktura gości: 25+.

Blisko plaży: 2 minuty. Świetnie!
Sklepy i punkty rozrywkowe: 5 minut. Nie za głośno i nie za daleko, idealnie!

Liczne oferty wycieczek, wystarczy zapytać organizatora.

Bardzo miły personel! Każdy zna angielski i niemiecki.

Cały czas się uśmiechają.
Sprzątanie pokojów - bardzo dobre. Bardzo sympatyczne sprzątaczki.
Obsługa w barze również miła i szybka, lokalne napoje w opcji AllInkl., smaczne, ale nie da się ich porównywać z markowymi...

Na szczęście można było dostać Pepsi.

Restauracja główna z bardzo urozmaiconym jedzeniem. Smacznie doprawione, smacznie podane, dobrze opisane posiłki. Cały czas dopełniane półmiski. Jedzenie przygotowywane na oczach gości.

Bardzo duży wybór potraw, duże urozmaicenie. Wiele bułgarskich specjalności...

Czystość i higiena na najwyższym poziomie! Kelnerzy cały czas sprzątali.

Nie korzystaliśmy z animcji i rozrywek. Można było w każdym razie pograć w piłkę nożną, siatkówkę, bingo, uprawiać gimnastykę wodną lub potańczyć na dyskotece.

Dwa bardzo czyste baseny, codziennie sprzątane i chlorowane, jednak nigdy nie było chloru za dużo. Woda dość chłodna, idealna do ochłodzenia się.

Na plaży strefa płatnych i bezpłatnych leżaków (7Leva - 3,50 Euro - leżak, 7 Leva - parasol).

Przestronny, czysty, nowoczesny, ładny. Super!

Porady i polecenia

Podumowując bardzo fajny hotel. Polecam.

Mimo tego, że przyjechaliśmy już poza sezonem było mnóstwo rozrywek, można było się pobawić.

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle
* Ta ocena hotelu została pierwotnie zamieszczona przez Patrick w języku niemieckim. Przeczytaj oryginalną opinię.
Tłumaczenie to nie ma wpływu na średnią ocen hoteli.

Informacje dodatkowe do opinii Hotel Riu Helios

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? Pokój dwuosobowy Standard z widokiem na morze/jezioro
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? Tak
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? Tak
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? TUI

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Międzynarodowa

Riu Helios w Słonecznym Brzegu, Hotel Riu Helios opinia Patrick. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Hotel Riu Helios. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Patrick pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Hotel Riu Helios, przeczytaj co piszą o nim inni.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong