Festa Panorama Hotel4.7 słońca z 175 opinii

4.9
5.1

• wielkość pokoju
  • dogodny Check in/Check out
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
  • wielkość łazienki
  • kompetentny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
“Super, polecam” czytaj więcej

4.9
3.9166666666667

122 opinie o hotelach dla

4.0
zbyt zimna woda w basenie, karta napojow w all malo czytelna, jedzenie smaczne i pod dostatkiem, bardzo blisko do plazy, generalnie dobra lokalizacja hotelu. Czytaj dalej opinię
Kornelia, Wiek 46-50, para

wszystko jest w jak najlepszym porzadku,jedzenie ok choc malo urozmaicone.REWELACJA TEGO HOTELU TO ANIMATORZY!!!! To dzieki nim napewno tu jeszcze wrocimy! Czytaj dalej opinię
Katarzyna, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

czysty hotel, fajne animacje, super obsluga jedyny minus zimna woda w basenie, polecam achai piekna plaza to tez duzy plus Czytaj dalej opinię
Przemek, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

hotel godny polecenia.smaczne posilki,bardziej europejskie w porownaniu z Turcja czy Tunezja.widoki przepiekne,zwlaszcza noca.lezaki przy basenie dostepne bez porannej rezerwacji.czyste miasteczko.jest co zwiedzac,nessebar stare miasto-blisko,polecam n... Czytaj dalej opinię
Beata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

3.0
przyjaciele takze sa tego zdania co ja i niesa do konca zadowoleni,ogolny cchaos na stolowce,brak cieplej wody w godz,popoludniowych,niedzialajaca klimatyzacja mimo wielokrotnych interwencji. Czytaj dalej opinię
Krzysztof, Wiek 51-55, para

Szukasz opinii o Festa Panorama Hotel w Nesebyr? Dowiedz się jak inni ocenili Festa Panorama Hotel Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Festa Panorama Hotel Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Festa Panorama Hotel w Nesebyr. Opinie i oceny Festa Panorama Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.