Hotel Jamrozowa Polana

5.3
5.4
4.9

5.1
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Polecam urlop w Jamrozowej Polanie!” czytaj więcej
grudzień 2013, Evita , 46-50
“Jak najbardziej polecam!” czytaj więcej
grudzień 2013, Gabi , 51-55

4.25
5.1

10 opinie o hotelach

2.7
Nikomu nie polecam pobytu w tym hotelu. Nie można liczyć w nim na rodzinną atmosferę. Strata pieniędzy i czasu lepiej poszukać coś lepszego w samych Dusznikach czy Zieleńcu. Pokój czysty, schludny TV i telefon. nie ma balkonów. Ogólnie bez żadnych rewe... Czytaj dalej opinię
Maj 14
Barbara, Wiek 31-35, samemu

5.8
Pobyt w Hotelu ,,Jamrozowa Polana" bardzo mi się podobał. Jeden tydzień upłynął szybko. Pokoje w hotelu były schludne i czyste. Posiłki urozmaicone i bardzo dobre. Obsługa miła. Bardzo polecam ten hotel, ja na pewno tam wrócę. Czytaj dalej opinię
Katarzyna, Wiek 14-18, przyjaciele

5.8
Przebywając w hotelu czułem się bezpiecznie, tak jak w domu. Panowała tam rodzinna atmosfera, wszyscy byli bardzo mili, chętnie udzielali informacji. W hotelu jest bardzo czysto pokoje wyposażone w nowoczesny sprzęt, posiłki bardzo urozmaicone i co na... Czytaj dalej opinię
Bartosz, Wiek 14-18, przyjaciele

Polecam ten hotel. Obsługa i właściciele bardzo mili i życzliwi. Wyżywienie urozmaicone i bardzo dobre. Wiele atrakcji w tym: bilard, sauna cymbergaj, ognisko, strzelnica. Pokoje czyste, hotel zadbany. POLECAM!! Zosia Czytaj dalej opinię
Zosia, Wiek 14-18, przyjaciele

Ten hotel mnie i moim przyjaciołom się bardzo podobał. Mam nadzieje że w następnym roku też tu przyjedziemy ponieważ obsługa była bardzo miła, a pokoje dzięki sprzątaczką zawsze czyste. Bardzo polecam ten hotel. Czytaj dalej opinię
Ewa, Wiek 51-55, przyjaciele

[1] | 2dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Jamrozowa Polana w Duszniki Zdrój? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Jamrozowa Polana Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Jamrozowa Polana Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Jamrozowa Polana w Duszniki Zdrój. Opinie i oceny Hotel Jamrozowa Polana pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.