Primavera Jastrzębia Góra

ul. Rozewska 40/42 84-104 Jastrzębia Góra 84-104 Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra Pommern, Polska
93% Rekomendacja 5.4 /6 Średnia ocen
5.2
5.1

5.4
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • udogodnienia dla dzieci
  • sport i atrakcje w hotelu
  • dobrą znajomość języków obcych
  • przyjazny personel
  • czystość w pokoju
“Wczasy odchudzające 8-dniowe” czytaj więcej
marzec 2017, Edyta , 36-40
“Ferie z dzieciakami” czytaj więcej
luty 2017, Tomasz , 31-35
Marzec 4℃ 4h 13 dni
Kwiecień 9℃ 5h 13 dni
Maj 15℃ 7h 11 dni

5.1
5.2
4.5

650 opinie o hotelach dla

Hotel cudowny.Ogromny obiekt. Jest w nim i sklep, i drink bar, kawiarnia, klub muzyczny, gdzie odbywają się dyskoteki. Wspaniale zrobione spa. Zabiegi relaksujące, regenerujące, aż nie chciało się ze strefy spa wychodzić.. Pokój jednoosobowy, mały, ale... Czytaj dalej opinię
Marzec 17
Edyta, Wiek 36-40, samemu

4.9
Bardzo podoba mi się ilość animacji dla dorosłych i dzieci. Jestem tutaj już po raz piąty - do tej pory bywałam wiosną i latem i zimą. Wyżywienie jest bardzo urozmaicone i smaczne. Basen na dobrym poziomie. Gorąco polecam. Czytaj dalej opinię
Anna, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

5.4
Bardzo nam się podoba, jesteśmy tutaj 4 raz - zawsze zimą. Kuchnia jest ok - powinno się jedynie zmienić łyżki dla dzieci na większe. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze tu wrócimy i gorąco polecamy! Czytaj dalej opinię
Adam, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

5.4
Ciekawe warunki dla rodzin z dziecmi - super wyżywienie-całodzienne animacje dla dzieci,basen oraz inne atrakcje. Jedyny mankament przejście między budynkiem A a B wyjątkowo niebezpieczne - generalnie Polecam. Czytaj dalej opinię
Michał, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Hotel przyjazny dla dzieci. Dużo atrakcji, animacji i dodatkowych zajęć. Spory basen ze zjeżdżalnią. Duży wybór jedzenia. Z wad: łącznik między budynkami który ciężko pokonać z wózkiem. Wygłuszenie pokoju też pozostawia sporo do życzenia. Czytaj dalej opinię
Tomasz, Wiek 31-35, wczasy rodzinne
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

Szukasz opinii o Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra? Dowiedz się jak inni ocenili Primavera Jastrzębia Góra Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Primavera Jastrzębia Góra Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra. Opinie i oceny Primavera Jastrzębia Góra pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.