Hotel Primavera Conference & Spa ex Hotel

5.1
5.2

• piękny basen
  • udogodnienia dla dzieci
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • sport i atrakcje w hotelu
  • dobrą znajomość języków obcych
  • przyjazny personel
“Super wczasy, polecam dla wszystkich wczasowiczów” czytaj więcej
sierpień 2014, Dorota , 51-55
“Hotel przyjazny dzieciom” czytaj więcej
sierpień 2014, Julia , 14-18

5.7
4.5

361 opinie o hotelach dla

5.8
To już nasz drugi pobyt w Primaverze. Po spędzonych tam Świętach Wielkanocnych dzieciaki na wakacje chciały jechać tylko tam. Animatorzy wspaniali- zawsze uśmiechnięci i bardzo zaangażowani w pracę, nigdy nie odtrącali żadnych, nawet najbardziej "męcz... Czytaj dalej opinię
Justyna, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.8
atmosfera wspaniała dużo atrakcji dla dzieci animatorzy bardzo dobrze organizują zabawy dla dzieci są bardzo mili każde nawet najbardziej nieśmiałe dziecko weźmie udział w każdej zabawie. posiłki urozmaicone każdy znajdzie coś dla siebie. Czytaj dalej opinię
Zbigniew, Wiek 36-40, para

bardzo fajne warunki do wypoczynku pomimo że nie byłam z dziećmi to polecam rodzicom wybór posiłków super warunki relaksu dla dorosłych super pokoje na szóstkę hotel super atmosfera i obsługa hotelowa super razem z partnerem wypoczęliśmy duży plus to r... Czytaj dalej opinię
Dorota, Wiek 51-55, wczasy rodzinne

5.9
Najlepszy ośrodek wypoczynkowy na pobyt rodzinny z dziećmi. Super SPA, smaczne posiłki i wspaniały personel.. Czas pobytu mija błyskawicznie i aż szkoda że pobyt już się kończy. Na pewno tu wrócimy ! Czytaj dalej opinię
Leszek, Wiek 51-55, wczasy rodzinne

Jest to super hotel, pełno atrakcji. Animacje zajmują całe dni, ale można równie dobrze pójść na plaże lub na basen. Jedzenie jest bardzo smaczne i różnorodne. Serdecznie polecamy ten hotel wszystkim. Czytaj dalej opinię
Julia, Wiek 14-18, wczasy rodzinne

[1] | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10...11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 73 dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Primavera Conference & Spa w Jastrzębia Góra? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Primavera Conference & Spa Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Primavera Conference & Spa Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Primavera Conference & Spa w Jastrzębia Góra. Opinie i oceny Hotel Primavera Conference & Spa pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.