Primavera Jastrzębia Góra ex Hotel Drejk

5.2
5.3
5.6

5.5
  • sport i atrakcje w hotelu
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • udogodnienia dla dzieci
  • dobrą znajomość języków obcych
  • przyjazny personel
  • piękny basen
“Dobry kierunek dla rodzin” czytaj więcej
luty 2015, Wojtek , 41-45

5.7
4.5833333333333

510 opinie o hotelach dla

4.6
hotel bardzo duży, duża ilość gości nawet poza sezonem, dobre zaplecze sportowe i spa odległość od plaży około 150 m personel miły, kolejki do recepcji brak szlafroków w pokoju dwuosobowym to minus zimne posiłki podczas obiadokolacji również minus Czytaj dalej opinię
Ania, Wiek 41-45, para

5.7
Hotel czysty, ciepły. Zapewnia atrakcje dla dzieci i dorosłych. Pokoje sprzątane są na życzenie. Jedzenie bardzo dobre. Byliśmy tam już 3x i pewnie jeszcze wrócimy Pokoje nie są duże, ale właściwie na terenie hotelu jest tyle atrakcji, że w pokoju tylk... Czytaj dalej opinię
Mariusz, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Wyjechaliśmy po raz pierwszy nad morze zimą - nie żałujemy. Atrakcji dla dzieci tyle, że ciężko na wszystkie trafić, Park Wodny super, wodne zajęcia też na bardzo duży plus. Ponieważ śniegu brak, wypożyczyliśmy rowery i wybraliśmy się na wycieczkę - św... Czytaj dalej opinię
Wojtek, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Wspaniale. Brak słów aby opisać jak tu jest cudownie. Cały czas się bawimy na animacjach i warsztatach, dzieci nie chcą wychodzić z Parku Wodnego. Już wiemy, że będzie to nasze miejsce na wakacje :) Czytaj dalej opinię
Kinga, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Wspaniałe miejsce na wypoczynek całą rodziną. Zabawy dla dzieci od rana do wieczora, piękny i czysty Park Wodny. Bardzo miła obsługa, mili i pomocni kelnerzy, bardzo mili ratownicy. Przemili barmani (pozdrawiamy pana Cyryla). Wrócimy na pewno! Czytaj dalej opinię
Aleksandra, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra? Dowiedz się jak inni ocenili Primavera Jastrzębia Góra Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Primavera Jastrzębia Góra Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra. Opinie i oceny Primavera Jastrzębia Góra pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.