Primavera Jastrzębia Góra

ul. Rozewska 40/42 84-104 Jastrzębia Góra 84-104 Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra Pommern, Polska
93% Rekomendacja 5.4 /6 Średnia ocen
5.2
5.1

5.4
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • sport i atrakcje w hotelu
  • dobrą znajomość języków obcych
  • przyjazny personel
  • udogodnienia dla dzieci
  • piękny basen
“Ferie z dzieciakami” czytaj więcej
luty 2017, Tomasz , 31-35
“Opinia o hotelu” czytaj więcej
październik 2016, Barbara , 56-60

5.6
4.5

641 opinie o hotelach dla

5.4
Bardzo nam się podoba, jesteśmy tutaj 4 raz - zawsze zimą. Kuchnia jest ok - powinno się jedynie zmienić łyżki dla dzieci na większe. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze tu wrócimy i gorąco polecamy! Czytaj dalej opinię
Adam, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

5.4
Ciekawe warunki dla rodzin z dziecmi - super wyżywienie-całodzienne animacje dla dzieci,basen oraz inne atrakcje. Jedyny mankament przejście między budynkiem A a B wyjątkowo niebezpieczne - generalnie Polecam. Czytaj dalej opinię
Michał, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Hotel przyjazny dla dzieci. Dużo atrakcji, animacji i dodatkowych zajęć. Spory basen ze zjeżdżalnią. Duży wybór jedzenia. Z wad: łącznik między budynkami który ciężko pokonać z wózkiem. Wygłuszenie pokoju też pozostawia sporo do życzenia. Czytaj dalej opinię
Tomasz, Wiek 31-35, wczasy rodzinne
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

5.6
Przede wszystkim podoba nam się to że dzieci mają bardzo dużo zajęć - dorośli mają czas dla siebie. Obiekt udoskonala się na przestrzeni czasu (jestem tu już 5 raz). Bardzo dobra kuchnia, każdy wybierze coś dla siebie. Polecam gorąco!!! Czytaj dalej opinię
Renata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.8
To już nasz drugi pobyt w Primavera, najbardziej podobają nam się animacje dla dzieci - mój syn się nie nudzi. Obszerna sala zabaw, zróżnicowane posiłki, przyjemna atmosfera. Polecam dla każdej rodziny z małym dzieckiem. Czytaj dalej opinię
Łukasz, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra? Dowiedz się jak inni ocenili Primavera Jastrzębia Góra Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Primavera Jastrzębia Góra Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra. Opinie i oceny Primavera Jastrzębia Góra pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.