Primavera Jastrzębia Góra

ul. Rozewska 40/42 84-104 Jastrzębia Góra 84-104 Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra Pommern, Polska
95% Rekomendacja 5.5 /6 Średnia ocen
5.2
5.6

5.5
  • przystosowanie dla rodzin z dziećmi
  • sport i atrakcje w hotelu
  • dobrą znajomość języków obcych
  • udogodnienia dla dzieci

5.6
4.5833333333333

621 opinie o hotelach dla

5.7
Hotel dość duży składający się z dwóch budynków. Budynek A odnowiony i lepszy od B. My byliśmy w B i mimo to było bardzo dobrze. Pokoje czyste, łazienka trochę mała, brak wanny tylko prysznic, ogólnie hotel fajny, świetne Spa zasługuje na 5 gwiazdek, z... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Magdalena, Wiek 41-45, para

5.3
Jestem tutaj pierwszy raz - jestem bardzo zadowolona z pobytu. Animacje dla dzieci na najwyższym poziomie. Kuchnia bardzo różnorodna i wyśmienita jest w stanie zaspokoić wszystkie gusta. Zdecydowanie polecam ten obiekt szczególnie dla rodzin z dziećmi. Czytaj dalej opinię
Edyta, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

5.5
Bardzo mi się tutaj podobało. Mogę zdecydowanie polecić znajomym. Bardzo dużo atrakcji dla dzieci - znakomite zaplecze dla maluszków - bardzo profesjonalni animatorzy - dzieciaki ich uwielbiają. Park wodny świetny - spędziliśmy tam dużo czasu. Czytaj dalej opinię
Małgorzata, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

5.1
Moc atrakcji dla małych i dużych. Nawet w niepogodę nie można się tu nudzić. Bardzo dobra kuchnia, duży wybór potraw dla małych i dużych. Animacje profesjonalnie zorganizowane - na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam! Czytaj dalej opinię
Adrian, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.7
Bardzo mi się podoba! Znakomite zaplecze z atrakcjami dla dzieci - super sala do zabaw oraz świetne animacje. bardzo dobre jedzenie i miła przerwa kawowa z lodami i ciastkami po obiedzie. Jestem tu już 5 raz - polecam każdemu, nie można się tutaj nudzić. Czytaj dalej opinię
Grażyna, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra? Dowiedz się jak inni ocenili Primavera Jastrzębia Góra Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Primavera Jastrzębia Góra Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Primavera Jastrzębia Góra w Jastrzębia Góra. Opinie i oceny Primavera Jastrzębia Góra pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.