Hotel Avliga Beach4.4 słońca z 47 opinii4.4 słońca z 47 opinii

5.3
3.6

4.4
  • odległość do plaży
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • sklepy w okolicy
  • piękną plażę
  • dogodne położenie na wycieczki fakultatywne
“Dobre i udane wakacje” czytaj więcej
lipiec 2012, Andrzej , 46-50
“To był świetny wypoczynek” czytaj więcej
czerwiec 2012, Klaus , 61-65

3.6666666666667
4.4

22 opinie o hotelach dla

3.2
Można się cieszyć urlopem jeżeli nie ma się w ogóle wymagań. Hotel był brudny, ręczniki zmieniane są co trzy dni. Pościel jest brudna, personel jest w dużej części nieprzyjazny. Hotel jest przestarzały i sprawia wrażenie zaniedbanego. Czytaj dalej opinię
Püppy, Wiek 19-25, para

Wszystko było ok. W przyszłym roku znowu tam pojedziemy tym razem z całą ferajną, czy do tego samego hotelu nie wiem ale gdy będzie odpowiadiać i będą wolne miejsca to tam. I na 3 gwiazdki godne polecenia Czytaj dalej opinię
Fabian, Wiek 41-45, para

4.3
Hotel jest już nieco leciwy. Ale jest czysty. Jedzenie jest jednak bardzo monotonne, polecam z zastrzeżeniami Czytaj dalej opinię
Mike, Wiek 36-40, para

4.5
W hotelu bardzo dużo Niemców i Rosjan i oczywiście Polaków. Ogólnie pozytywny, ale z zastrzeżeniami. Na zdjęciach basen wyglądał o wiele większy i ogród również. W rzeczywistości ogrodu praktycznie nie ma. Pokój duży, normalny nie zachwycający swoim wy... Czytaj dalej opinię
Monika, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

4.2
Nieduży hotel, który poleciłbym rodzinom z dziećmi. Ogólnie czysto, jedzenie przyzwoite, średnio urozmaicone, ja miałem opcję ze śniadaniem i obiadokolacją (szwedzki bufet). Wśród narodowości dużo Polaków i Niemców. Pokój raczej miałem spory i mimo dwó... Czytaj dalej opinię
Robert, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

[1] | 2 | 3 | 4 | 5dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Avliga Beach w Słoneczny Brzeg? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Avliga Beach Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Avliga Beach Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Avliga Beach w Słoneczny Brzeg. Opinie i oceny Hotel Avliga Beach pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.