Obzor Beach Resort5 słońca z 23 opinii

83% Rekomendacja 5 /6 Średnia ocen
4.8
4.6

• odległość do plaży
  • przystosowanie dla osób niepełnosprawnych
  • wielkość pokoju

4.8
4.1666666666667

29 opinie o hotelach dla

4.3
Hotel leży przy pięknej plaży, ma max. 3*. Hotel potrzebuje lepszego kierownictwa, personel zawsze na wszystko miał czas. Czytaj dalej opinię
Czerwiec 15
Jan, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.4
Obzor Beach Resort to bardzo ładny hotel. Apartamenty są bardzo czyste i przestronne, była nawet porządna kuchnia. Hotel jest położony przy plaży. Wszystko jest tutaj bardzo zadbane. Personel był sympatyczny, ale nie wszyscy znali język niemiecki. Czytaj dalej opinię
Julian, Wiek 19-25, wczasy rodzinne

3.5
Mieliśmy apartament z 2 sypialniami. Umeblowanie i wielkość były super. Podczas naszego tygodniowego urlopu ani razu nie posprzątano, tylko zmieniano ręczniki, łóżka ścielono bardzo powierzchownie! Stoły i krzesła w restauracji były brudne, trzeba był... Czytaj dalej opinię
Martina, Wiek 46-50, wczasy rodzinne

4.0
Hotel i plaża są bardzo ładne. Można zebrać bardzo ładne muszle i pospacerować po plaży. Niestety mieliśmy pecha i na 7 dni przez trzy nie mogliśmy nawet iść na plażę. Pogoda na to nie pozwalała. Morze potrafi być niebezpieczne! Właśnie przeczytaliśmy ... Czytaj dalej opinię
, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

5.9
Urlop w Obzor Beach Resort. Hotel, wyżywienie, obsługa po prostu super. Jeśli wrócimy do Bułgarii, to oczywiście do tego samego hotelu. Ośrodek polecimy przyjaciołom i znajomym. Czytaj dalej opinię
Sierpień 14
Kirsten Schmidt, Wiek 51-55, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Obzor Beach Resort w Obzor? Dowiedz się jak inni ocenili Obzor Beach Resort Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Obzor Beach Resort Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Obzor Beach Resort w Obzor. Opinie i oceny Obzor Beach Resort pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.