Blue Bay Beach Hotel4.4 słońca z 64 opinii

Ialyssos Beach, Grecja
66% Rekomendacja 4.4 /6 Średnia ocen

• odległość do plaży
“Miły wypoczynek i super wspomnienia!” czytaj więcej
czerwiec 2013, Gosia , 26-30
Wrzesień 29℃ 11h 1 dni 24℃

3.6666666666667

57 opinie o hotelach dla

5.5
Mi bardzo się podobało. Byłam tam niedawno i było super ! Bardzo podobały mi się zjeżdżalnie, basen i inne rzeczy w, których można pływać ! Bo ja tylko pływam ! Bardzo polecam pobyt w tym hotelu ;) Czytaj dalej opinię
Wiktoria, Wiek 14-18, wczasy rodzinne

5.3
Wczasy w tym hotelu bardzo mi się podobały. Był bardzo dużo hotel, zadbany, wyposażony. Zjeżdżalnie też były bardzo fajne i wysokie. Jeśli ktoś zastanawia się nad wybraniem tego hotelu, to osobiście polecam. ;) Czytaj dalej opinię
Klaudia, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

5.5
witam byłem w hotelu blue bay w kremasti na rodos od 15.06 do 22.06.20015 z żoną dwójką dzieci i z pełną odpowiedzialnością polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi bardzo ładny teren przy hotelu, położony przy plaży z dużą ilością atrakcji dla dzieci... Czytaj dalej opinię
Mariusz, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

5.6
W hotelu Blue Bay Beach urlop udany! Hotel duży,cztery piętra - są windy.Czysty,widać,że Panie sprzątające dbały o porządek.Restauracja z dużą ilością miejsc siedzących,ale czasami trzeba było czekać na stolik to był jedyny minus,jedzenie urozmaicone i... Czytaj dalej opinię
Maj 15
Beata, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

4.4
Hotel zasługuje na 3+,duży plus to bliskość plaży ale polecam jedynie osobom pragnącym wypoczynku lub dla rodzin z dziećmi.W najbliższej okolicy jedyna rozrywka to spacery.Niedaleko hotelu bus do Rodos ,tam można ciekawie spędzić czas. Czytaj dalej opinię
Październik 14
Ewa, Wiek 51-55, przyjaciele
Opinie czytano 1921 razy

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Blue Bay Beach Hotel w Ialyssos? Dowiedz się jak inni ocenili Blue Bay Beach Hotel Grecja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Blue Bay Beach Hotel Grecja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Blue Bay Beach Hotel w Ialyssos. Opinie i oceny Blue Bay Beach Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.