Blue Bay Beach Hotel3.7 słońca z 84 opinii

Ialyssos Beach 85100 Ialyssos Rhodos, Grecja
50% Rekomendacja 3.7 /6 Średnia ocen
3.9

• odległość do plaży
“Polecam!! Świetnie się bawiliśmy!” czytaj więcej
wrzesień 2015, Aneta , 26-30

3.9
3.0833333333333

82 opinie o hotelach dla

4.0
Czysty, dobre jedzenie, przyjazny personel. W All Inclusive jest mały wybór napojów. Nie było żadnych opcji rozrywki we wrześniu. Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Elisabeth, Wiek 46-50, para

Pokoje wydają się być niedawno odnowione i czyste, był telewizor z płaskim ekranem, klimatyzacja (brak zapachu stęchlizny), łazienka z nowymi płytkami, brak pleśni. Pościel była czysta. Główna restauracja oferowała dobry wybór oraz smaczne desery, cias... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 16
Andrea, Wiek 51-55, wczasy rodzinne
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

2.0
Dostaliśmy duży pokój rodzinny, ale było tylko małe okienko. Pościel i ręczniki nie były zbyt czyste, można nawet powiedzieć, że były w makabrycznym stanie. Nigdzie nie było czysto - ani na zewnątrz, ani w restauracji, ani na korytarzu. Dodatkowo, podc... Czytaj dalej opinię
Barbara, Wiek 41-45, wczasy rodzinne
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

3.0
Czystość i stan pokoi mogłyby być lepsze. Personel jest przyjazny. Czytaj dalej opinię
Sven, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

1.0
KOSZMAR, NIE REZERWUJCIE!!! Hotel to katastrofa! Nie polecamy! Czytaj dalej opinię
Zm, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Blue Bay Beach Hotel w Ialyssos? Dowiedz się jak inni ocenili Blue Bay Beach Hotel Grecja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Blue Bay Beach Hotel Grecja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Blue Bay Beach Hotel w Ialyssos. Opinie i oceny Blue Bay Beach Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.