Opinia o hotelu Blue Sea Beach Resort

Zdjęcie użytkownika czak69
od

Zarejestrowany od: 19-05-09
Masz pytanie do Marlena?
Opinia została przeczytana 74 razy.
Z: Polska
Długość pobytu: 2 tygodnie
Rodzaj podróży: Na plaży
Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 5.0

Miłe wakacje, dobry hotel w dobrej cenie

Hotel z łądnymi basenami, bez pośrednio przy plaży z dużą ilością leżaków ( ultra-all leżaki na plazy darmowe, przy opcji all leżak za 2 EUR dziennie). Dobre jedzenie i smaczne drinki. Na przełomie maja i czerwca, pogoda idealna.

4.0

Położony bezpośrednio przy szerokiej piaszczystej plaży. Do miejscowości Faliraki ok 2 km ( w lewo). Najbliższe sklepy ok 200 m od hotelu (idąc w prawo).
Przystanek autobusowy przed hotelem.

Raczej miła i sprawna obsługa.

Jedzenie smaczne i w dużym wyborze. Fajny stand z lokalnymi specjałami w restauracji.
Bardzo miła restauracja i bar na plaży - można zajadać smakołyki wypić kawę czy drinka siedzac praktycznie na plaży. SUPER !!!

Sport i rozrywkanie użyto

Przyjechaliśmy na 10 dni z opcją all pod koniec maja. Na wstępie pani w recepcji zaproponowała zmianę pokoju na bungalow po drugiej stronie ulicy w zamian za opcję Ultra-all, mogliśmy obejrzeć pokój w budynku głównym i w bungalow i zdecydowac. Po sprawdzeniu pokoi okazało się że w pokoju w budynku głównym jest klimatyzacja centralnie sterowana no i będzie właczona dopiero za tydzień (w pokoju było strasznie gorąco) a w bungalowach jest klima indywidualna- zgodziliśmy się na zaminę i nie żałowaliśmy. Pokoje z podstawowym wyposazeniem, troche za mała szafa ,ale generalnie OK.
SUPER ŁÓŻKA NOWE I BARDZO WYGODNE (jestem pod tym wzgledem wymagająca)

Wskazówka odnośnie ocen hoteli: 6 słońc = bardzo dobrze...1 słońce = bardzo źle

Informacje dodatkowe do opinii Blue Sea Beach Resort

Jaki rodzaj pokoju został oceniony? brak danych
Czy hotel odpowiadał opisowi w katalogu? brak danych
Czy ilość gwiazdek hotelu jest uzasadniona? brak danych
Jak oceniasz stosunek jakości do ceny? bardzo dobry
Z jakim biurem podróży wyjechałeś na wycieczkę? brak danych

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Miłe wakacje, dobry hotel w dobrej cenie, Blue Sea Beach Resort opinia Marlena. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinię o Blue Sea Beach Resort. Aby pomóc wszystkim urlopowiczom w wyborze najlepszego hotelu, Marlena pisze opinie na HolidayCheck. Zanim wyjedziesz do Blue Sea Beach Resort, przeczytaj co piszą o nim inni.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Hotelreview typelong