smartline Madara park Hotel4.9 słońca z 322 opinii

Goldstrand Post Box 10 9007 Varna, Bułgaria
86% Rekomendacja 4.9 /6 Średnia ocen
4.8

4.9
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • udogodnienia dla dzieci
  • piękny basen
  • dogodny Check in/Check out
  • przyjazny personel
  • piękną plażę
“Mój urlop w Bułgarii” czytaj więcej
wrzesień 2016, Beniamin , 31-35
Listopad 13℃ 3h 10 dni 13℃

4.8
4.0833333333333

75 opinie o hotelach dla

hotel polozony w zacisznym miejscu. 10~15min od plazy. jedzenie smaczne i swierze dosc urozmaicone. bardzo fajne animacje kazdy znajdzie cos dla siebie. barman w lobby ogarnia po polsku. pokoje ekonomiczne polozone po zachodniej stronie dzieki temu nie... Czytaj dalej opinię
Witek & Karolina, Wiek 26-30, para

5.6
hotel czysty zadbany obsluga bardz mila .Bardzo dobre i roznorodne jedzenie 'super animatorzy oraz atmosfera w hotelu.Basen bardzo czysty i zadbany Personel hotelu bardzo pomocny w rozwiazywaniu problemow, Czytaj dalej opinię
Elzbieta, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

Calkiem niezly urlopik . Ladny hotel, mila obsluga. Troszke malo lezakowi maly basen ale ok. Polecam morze, woda super. Pozdro Czytaj dalej opinię
Beniamin, Wiek 31-35, para

5.8
mila obsluga, super animatorzy, czysty hotel, bardzo mi atmosfera i jest super:) czyste pokoje, duzy wybór w posilkach. leæaki nie dostepne dla wszystkich, jest ich stanowaczo za malo. wszystko poza tym super:) Czytaj dalej opinię
Sierpień 16
Małgorzata, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Po przyjezdzie zostalam zakwaterowana w super pokoju. Bardzo mila obsluga zapoznala mnie z otoczeniem hotelu. Barman, ktory ma na imie Zelazko mowi po Polsku co bardzo ulatwia konwersacje i zalatwienie wszystkiego co niezbedne w recepcji. W restauracji... Czytaj dalej opinię
Czerwiec 16
Malgorzata, Wiek 46-50, samemu

Szukasz opinii o smartline Madara park Hotel w Złote Piaski? Dowiedz się jak inni ocenili smartline Madara park Hotel Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w smartline Madara park Hotel Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie smartline Madara park Hotel w Złote Piaski. Opinie i oceny smartline Madara park Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.