smartline Madara park Hotel4.9 słońca z 293 opinii

Goldstrand Post Box 10 9007 Varna, Bułgaria
84% Rekomendacja 4.9 /6 Średnia ocen
4.7

4.9
  • możliwości rozrywki w okolicy
  • sklepy w okolicy
  • wielkość pokoju
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • udogodnienia dla dzieci

4.7
4.0833333333333

71 opinie o hotelach dla

5.8
mila obsluga, super animatorzy, czysty hotel, bardzo mi atmosfera i jest super:) czyste pokoje, duzy wybór w posilkach. leæaki nie dostepne dla wszystkich, jest ich stanowaczo za malo. wszystko poza tym super:) Czytaj dalej opinię
Sierpień 16
Małgorzata, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

hotel super posilki super smaczne obsluga mila animatorzy dobrze zabawiaja szczegolnie dziewczyna o imieniu Iva. do plaży 5 min spacerkiem . jedynie co mi brakowalo to disco każdego dnia. mimo to opinia na 5 Czytaj dalej opinię
Czerwiec 16
Ania, Wiek 36-40, wczasy rodzinne

4.0
Hotel przyjemny ale osoby sprzatajace az szkoda gadac. Jakosc sprztania niestety fatalna i to mocno ciagnie ocene hotelu w dol. Czytaj dalej opinię
Czerwiec 16
Ewa, Wiek 26-30, wczasy rodzinne

5.2
Przyjechaliśmy na dwa samochody i na wstępie zapłaciliśmy w sumie 410 zł (180 BGN) za parking (9dni). Jedzenie dobre. Piwo bardzo słabe - prawdopodobnie rozcieńczane z wodą. Reszta alkoholi OK. Hotel daleko od plaży, ok. 1 km. Czytaj dalej opinię
Wrzesień 15
Tadeusz, Wiek 19-25, przyjaciele

5.7
bilard dostepny w zastaw pewnej kwoty. wszystkie gry dostepne u animatorow lub na scenie. jedzenie bardzo urozmaicone i z pewnsscia zaspokoja kazda zachcianje po tygodniowym pobycie jedyne do czego moglabym sie doczepic to brak darmowych drinkow- tu s... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 15
Justyna, Wiek 19-25, para

Szukasz opinii o smartline Madara park Hotel w Złote Piaski? Dowiedz się jak inni ocenili smartline Madara park Hotel Bułgaria. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w smartline Madara park Hotel Bułgaria. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie smartline Madara park Hotel w Złote Piaski. Opinie i oceny smartline Madara park Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.