Gosciniec Magnat

Kalinowice 187, 22-400 Zamosc, Polska
Zdjęcia - Gosciniec Magnat Zamość

Brak opinii dla hotelu Gosciniec Magnat

Sierpień 23℃ 7h 12 dni
Wrzesień 19℃ 6h 12 dni
Październik 13℃ 3h 10 dni

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Gosciniec Magnat.

Opinie w archiwum: 2

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Byłam w Gościńcu już nie jeden raz i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z wizyty, bez względu na to, czy to była podróż solo, czy też z partnerem. Czystość pokoi była zachowana, dlatego też dziwi mnie tak negatywna opinia. Obsługa miła, posiłki... Czytaj dalej opinię
Listopad 11
,
Karolina, Wiek 36-40, para

w archiwum
smród, bród, ale jak ktoś lubi za tak wysoką cenę, to czemu nie. Gościnność wzorcowa, ale stan hotelu naprawdę wiele pozostawia do życzenia. Woda strzelająca, brakowało czasami ciepłej, kapiąca woda w WC, przez noc można zwariować. Wykonano wszystko z ... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 11
,
Ewa, Wiek 31-35, para


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Gosciniec Magnat w Zamość? Dowiedz się jak inni ocenili Gosciniec Magnat Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Gosciniec Magnat Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Gosciniec Magnat w Zamość. Opinie i oceny Gosciniec Magnat pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index