Hotel Galini BeachHotel Galini Beach

Kissamos, 73400, Grecja

Brak opinii dla hotelu Hotel Galini Beach

Maj 23℃ 10h 4 dni 19℃
Czerwiec 27℃ 12h 1 dni 22℃
Lipiec 29℃ 13h 1 dni 24℃

Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
Słońca
W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Hotel Galini Beach.

1 opinia w archiwum dla

Sortuj wg
Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Prowadzony przez rodzinę hotel, z bardzo indywidualną obsługą. Pokoje są podzielona n2 piętrach. Wszystko jest bardzo czyste i zadbane. Goście pochodzą z całego świata. SUPER! Wszystko jest bardzo czyste! Materace to zawsze kwestia gustu - śre... Czytaj dalej opinię
Lipiec 10
,
Max, Wiek 41-45, wczasy rodzinne


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Szukasz opinii o Hotel Galini Beach w Kissamos? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Galini Beach Grecja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Galini Beach Grecja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Galini Beach w Kissamos. Opinie i oceny Hotel Galini Beach pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Hotelreviews index