Three Corners Happy Life Beach Resort4.9 słońca z 355 opinii

4.7

4.9
  • odległość do plaży
  • przyjazny personel
  • dobrą znajomość języków obcych
  • czystość w pokoju

4.7
4.0833333333333
4.9

47 opinie o hotelach dla

Bardzo fajny hotel, jedzenie dobre. Animacje i obsługa w porządku. Bolą orientalna show, light show, karaoke show, fakir a fire show, dance show, surprise show. Ogólnie polecam i życzę miłego pobytu. Czytaj dalej opinię
Grudzień 16
Daniel, Wiek 26-30, para

5.6
Happy life hotel super pogoda jedzenie smaczne obsługa miła pomocna. Szkoda że tak mało mówią po polsku. Polecamy Czytaj dalej opinię
Grudzień 16
Izabela, Wiek 41-45, para

4.8
Hotel średniej wielkości. Ładne pokoje. Trzy baseny w tym jeden z podgrzewaną wodą i 3 zjeżdżalniami. Raczej czysto. Jedzenie smaczne ale bez przesadnej wykwintności. W hotelu głównie Polacy, Czesi i Niemcy razem około 50 osób. Miła grupa animatorów. S... Czytaj dalej opinię
Listopad 16
Monika, Wiek 31-35, para

5.9
Polecam gorąco hotel. Jakoś na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie smaczne i różnorodne. Alkohol różnego rodzaju. Na terenie hotelu bardzo dużo atrakcji prowadzonych przez animatorów. Więc jeśli ktoś wybiera sie odpocząć tylko to polecam :) Czytaj dalej opinię
Listopad 16
Adam, Wiek 26-30, przyjaciele

W Egipcie byliśmy z rodziną kilka razy, w tym roku zdecydowaliśmy sie na Marsa alam. Hotel Three Corners Happy Life okazal sie idealny na odpoczynek. Bardzo mało turystów, cisza i spokój, to co chcieliśmy miec na urlopie :-) jedzienie jednak nie robilo... Czytaj dalej opinię
Październik 16
Malwina, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Three Corners Happy Life Beach Resort w Marsa Alam? Dowiedz się jak inni ocenili Three Corners Happy Life Beach Resort Egipt. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Three Corners Happy Life Beach Resort Egipt. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Three Corners Happy Life Beach Resort w Marsa Alam. Opinie i oceny Three Corners Happy Life Beach Resort pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.