Elysium Resort & Spa Hotel5.6 słońca z 149 opinii

5.5
5.1

5.6
  • odległość do plaży
  • dobrą znajomość języków obcych
  • czystość w restauracji
  • przyjazny personel
  • stan hotelu
  • piękny basen
“Udane wakacje” czytaj więcej
październik 2016, Wehrstedt , 46-50
“Najlepszey hotel na Rodos” czytaj więcej
październik 2009, Markus , 19-25

5.3
4.6666666666667
5.6

15 opinie o hotelach dla

Byliśmy całkowicie zadowoleni z hotelu. Żywność oraz życzliwość personelu były na najwyższym poziomie. Czytaj dalej opinię
Październik 16
Wehrstedt, Wiek 46-50, przyjaciele

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Mogliśmy się przez kilka dni zrelaksować w tym hotelu - nam się wszystko bardzo podobało. Personel był bardzo przyjazny. Nie było powodów do narzekania. Plaża jest pełna kamyków, za to woda krystalicznie czysta. Jedzenie wieczorem niezbyt nam smako... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 14
Monika, Wiek 46-50, para

w archiwum
Fantastyczne wakacje w super hotelu z świetną plażą. Super jedzenie! Również w czerwcu nieprzepełniony... wszystko było perfekcyjnie! Czytaj dalej opinię
Czerwiec 14
Diana, Wiek 31-35, przyjaciele

w archiwum
Elysium na Kalithei to mój ulubiony hotel na urlopy na Rodos. Byliśmy tu już kilka razy i zawszę wybieram ten hotel na moje urlopy. Relaksujący urlop jest tu gwarantowany! Czytaj dalej opinię
Czerwiec 14
Ferdinand, Wiek 56-60, para
Potwierdzono dowodem rezerwacji
Oceniający jest klientem HolidayCheck lub przedstawił dowód swojego pobytu

w archiwum
Hotel składający się z budynku głównego i dwóch bocznych. Liczy 7 pięter, jest duży ale o ładnej bryle architektonicznej. Bardzo bogaty bufet dwóch posiłków i dodatkowo płatny lunch. Goście o charakterze międzynarodowym - Niemcy, Anglicy, Francuzi, Pol... Czytaj dalej opinię
Wrzesień 11
Sławek, Wiek 36-40, para

Szukasz opinii o Elysium Resort & Spa Hotel w Faliraki? Dowiedz się jak inni ocenili Elysium Resort & Spa Hotel Grecja. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Elysium Resort & Spa Hotel Grecja. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Elysium Resort & Spa Hotel w Faliraki. Opinie i oceny Elysium Resort & Spa Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.