Willa Pod Piórem

100% Rekomendacja 5.7 /6 Średnia ocen
5.3
5.6

5.7
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Wspaniała lokalizacja, wszędzie blisko!” czytaj więcej
lipiec 2014, Anna , 31-35

5.3
4.75
5.7

2 opinie o hotelach dla

Fajna lokalizacja, blisko do szlaków turystycznych, lasu, centrum. To wszystko to czego szukaliśmy! Jedzonko w restauracji pyszne, zawsze na czas. Pokoje przestronne, wygodne!!! Czytaj dalej opinię
Lipiec 14
Anna, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.9
W pensjonacie spędziliśmy miły rodzinny urlop mając zapewnioną bardzo dobrą obsługę jak i wyżywienie(duża różnorodność). Dodatkowo dla nas bardzo dużym plusem było wydawanie posiłków do godziny 21:00, gdyż nie trzeba było martwić się, że po zejściu z g... Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
Andrzej, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Willa Pod Piórem w Zakopane? Dowiedz się jak inni ocenili Willa Pod Piórem Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Willa Pod Piórem Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Willa Pod Piórem w Zakopane. Opinie i oceny Willa Pod Piórem pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.