Willa Pod Piórem

Brak opinii dla hotelu Willa Pod Piórem

Wrzesień 18℃ 6h 6 dni
Październik 13℃ 5h 6 dni
Listopad 5℃ 3h 8 dni

W tej chwili nie mamy jeszcze żadnych opinii o Willa Pod Piórem.

Opinie w archiwum: 2 dla

Opinie znajdujące się w archiwum: Opinie te nie będą zaliczane do średniej ocen dla tego hotelu, ponieważ podróż odbyła się przed 25 miesiącami (standard hotelu mógł ulec zmianie).
w archiwum
Fajna lokalizacja, blisko do szlaków turystycznych, lasu, centrum. To wszystko to czego szukaliśmy! Jedzonko w restauracji pyszne, zawsze na czas. Pokoje przestronne, wygodne!!! Czytaj dalej opinię
Lipiec 14
Anna, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

w archiwum
W pensjonacie spędziliśmy miły rodzinny urlop mając zapewnioną bardzo dobrą obsługę jak i wyżywienie(duża różnorodność). Dodatkowo dla nas bardzo dużym plusem było wydawanie posiłków do godziny 21:00, gdyż nie trzeba było martwić się, że po zejściu z g... Czytaj dalej opinię
Sierpień 13
Andrzej, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

Szukasz opinii o Willa Pod Piórem w Zakopane? Dowiedz się jak inni ocenili Willa Pod Piórem Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Willa Pod Piórem Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Willa Pod Piórem w Zakopane. Opinie i oceny Willa Pod Piórem pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

© 1999 - 2016, wszelkie prawa zastrzeżone.