Marine Hotel5.3 słońca z 486 opinii

• piękną plażę
  • stan hotelu
“Wyśmienity. Godny polecenia.” czytaj więcej
styczeń 2015, Bogusław , 56-60
“Super hotel, świetne jedzenie! Rewelacja!” czytaj więcej
styczeń 2015, Agnieszka , 36-40
Styczeń 2℃ 1h 11 dni 3℃
Luty 2℃ 2h 7 dni 2℃
Marzec 4℃ 4h 9 dni 3℃

4.8
4.4166666666667

307 opinie o hotelach dla

5.6
Hotel piękny dla lubiących nowoczesny design,ładne i czyste pokoje,przemiła obsługa zarówno w restauracji jak i recepcji.Smaczne śniadania i różnorodne,dzieci były zadowolone.Polecam!!! Czytaj dalej opinię
Ania, Wiek 41-45, wczasy rodzinne

5.7
Hotel pod każdym względem doskonały. Jedyna uwaga dotyczy basenu ,gdyż jego wielkość nie jest imponująca. Przy większej ilości uczestników jest zbyt mały. Jedzenie rewelacja ,personel profesjonalny na każdym etapie. Czytaj dalej opinię
Tadeusz, Wiek 51-55, wczasy rodzinne

5.5
Można spędzić miło czas w hotelu wcale z niego nie wychodzić.Byliśmy ze znajomymi i korzystaliśmy z wszystkiego co oferuje hotel tj. dyskoteka i kręgle oraz basen z sauną a do tego dobre jedzenie. Czytaj dalej opinię
Iwona, Wiek 61-65, przyjaciele

5.4
Hotel Marine w Kołobrzegu polecam znajomym, którzy chcą spędzić miło wolny czas.Obsługa i kuchnia ok. Spędzilismy weekend i skorzystaliśmy z zabiegów spa, profesjonalnie przeprowadzonych. Czytaj dalej opinię
Emilia, Wiek 31-35, para

Smaczne i urozmaicone jedzenie. Brawa dla kucharzy. Ciepła woda na basenie zachęca do pływania. Cisza i spokój umożliwia dobry wypoczynek. Polecam hotel. W przyszłym roku planuję też tam pojechać. Czytaj dalej opinię
Bogusław, Wiek 56-60, para

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Marine Hotel w Kołobrzeg? Dowiedz się jak inni ocenili Marine Hotel Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Marine Hotel Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Marine Hotel w Kołobrzeg. Opinie i oceny Marine Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2015, wszelkie prawa zastrzeżone.