Marine Hotel5.3 słońca z 423 opinii

• wielkość łazienki
  • stan hotelu
“Pobyt listopad 2014” czytaj więcej
listopad 2014, Artur , 31-35
“Fantastyczny hotel, godny polecenia” czytaj więcej
listopad 2014, Mariola , 46-50
Listopad 7℃ 1h 12 dni 8℃
Grudzień 4℃ 1h 11 dni 6℃
Styczeń 2℃ 1h 11 dni 3℃

4.8
5.4
4.4166666666667

279 opinie o hotelach dla

Bardzo fajny hotel , dobra lokalizacja ,miła obsługa , fajny klimat w hotelu. Dla mnie na plus to, że hotel nie jest przesadnie duży. Super basen i spa. Jak jechać do Kołobrzegu o tej porze roku ,to tylko do Marine . Czytaj dalej opinię
Artur, Wiek 31-35, wczasy rodzinne

5.6
Pobyt wspaniały, hotel na wysokim poziomie, myślę jednak, ze "wisienką na torcie" byłby większa liczba stolików w restauracji (przy śniadaniu trudno o miejsce) oraz zwiększenie ilości ekspresów do kawy, bowiem tworzyła się przed nimi spora kolejka. Czytaj dalej opinię
Małgorzata, Wiek 41-45, para

hotel naprawdę godny swoich 5 gwiazdek POLECAM Jest czysto i przyjażnie obsługa jest bardzo uprzejma i kompetentna .Czas spędzony w hotelu był rewelacyjnym relaksem . Masaże które mieliśmy były profesjonalne . Bardzo dziękuję pani Gosi masażystce Czytaj dalej opinię
Mariola, Wiek 46-50, para

5.9
Hotel położony przy samej plaży, co zapewne w sezonie letnim ma niebagatelne znaczenie. To, na co ja zwróciłam uwagę, porównując do innych tego typu hoteli, to dobre wyciszenie pokoi. Poza tym piękny widok z okna. Jedne, co rozczarowuje, to hotelowa ka... Czytaj dalej opinię
Joanna, Wiek 36-40, przyjaciele

Hotel o bardzo wysokim standardzie, pokoje z widokiem na morze rewelacyjne, widok zapiera dech w piersiach, lokalizacja przy samej plaży, kuchnia ok, strefa wellness i spa wystarczające. Czytaj dalej opinię
Grzegorz, Wiek 31-35, przyjaciele

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Marine Hotel w Kołobrzeg? Dowiedz się jak inni ocenili Marine Hotel Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Marine Hotel Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Marine Hotel w Kołobrzeg. Opinie i oceny Marine Hotel pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.