Hotel Kahlberg5.1 słońca z 7 opinii

86% Rekomendacja 5.1 /6 Średnia ocen
4.7
5.2

5.1
Ten hotel nie ma dodanych jeszcze zalet.
“Polecam dla wszystkich!” czytaj więcej
marzec 2014, Ewa , 26-30

4.6
4.25

10 opinie o hotelach

5.8
Hotel czysty, bardzo miły i cierpliwy personel. Przyjazny dla zwierząt, nawet dla dużych piesków :) Bardzo dobre jedzenie i duży wybór posiłków (nawet obiadokolacji, które są w cenie pobytu). Możliwość korzystania z siłowni, jacuzzi, sauny i masaży. Czytaj dalej opinię
Marzec 14
Ewa, Wiek 26-30, para

5.5
Spędziliśmy w tym hotelu 3 dniowy pobyt zimowy, który otrzymaliśmy w prezencie -Gruponie. Hotel jest zadbany, a personel miły i pomocny. W okresie zimowym co warte podkreślenia pokoje są ciepłe. Klienci którzy wykupili pobyt przez Grupona są traktowani... Czytaj dalej opinię
Styczeń 14
Bartek, Wiek 26-30, para

5.4
Ten hotel wybraliśmy z Grouponu z dnia na dzień i wiele się nie spodziewaliśmy ,ale mile się zaskoczyliśmy samym hotelem i super obsługą ,jedzeniem ,no i ogólnie tym wszystkim co zwoązane jest z wypoczynkiem mieszkaliśmy w pokoju 120 i oceniamy ten pok... Czytaj dalej opinię
Styczeń 14
Erni, Wiek 41-45, para

Przyjemny hotel w centrum, nadmorska plaża w zasięgu kilkunastominutowego spaceru. Dobry standard. Bardzo dobry i ciekawy wybór potraw podczas śniadań. Niestety w pokojach brakuje klimatyzacji. Czytaj dalej opinię
Lipiec 13
Magda, Wiek 26-30, para

5.8
Korzystaliśmy z oferty Grupona, wyjazd walentynkowy, naprawdę warto było. Miła atmosfera, jackuzzi i sauna do wyłącznej dyspozycji, jedzenie super, bliskość miejsc wartych zobaczenia. Dziękujemy. Beata i Leszek Czytaj dalej opinię
Luty 13
Beata, Wiek 46-50, para

[1] | 2dalej »

Międzynarodowa

Szukasz opinii o Hotel Kahlberg w Krynica Morska? Dowiedz się jak inni ocenili Hotel Kahlberg Polska. Na HolidayCheck możesz przeczytać opinie od innych turystów, którzy byli w Hotel Kahlberg Polska. Tutaj znajdziesz najwięcej ocen odnośnie Hotel Kahlberg w Krynica Morska. Opinie i oceny Hotel Kahlberg pomogą ci wybrać miejsce Twoich następnych wakacji.

HolidayCheck jest
uczestnikiem programu
Rzetelna Firma.
Certyfikat potwierdza,
że firma jest wiarygodna
i godna zaufania.

© 1999 - 2014, wszelkie prawa zastrzeżone.